Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdésem lesz, de...

Lehet hülye kérdésem lesz, de arra volnék kiváncsi, hogy jártatok már úgy, hogy szeretkeztetek a párotokkal és még másnap is éreztétek, vécén láttátok, hogy folyik a spermium belőletek?

Figyelt kérdés
Én már többször is voltam igy. Vagy csak bebeszélem? Ez számíthat a teherbeesésnél negativ, vagy pozitiv irányba?
2009. júl. 6. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
mindig jo alaposan megmoskszol utánna mert szerintem nem szabadna elöfordulnia terhesség szempontjábol nincs jelentöséga de higeniailag hát nem jo
2009. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kathrin01 ***** válasza:
100%
Nálam is előfordult már, pedig én azonnal kifolyatom és még így is. Én így is teherbe estem.
2009. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt már ilyen, de sajna még nem lettem terhes:-(

2009. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem MINDIG folyik belőlem a sperma, még másnap délután is. A férjemnek jó sok van. De sajna még én se lettem terhes. :-( Azonban olvastam itt egy nő beszámolóját, akik állva csinálták, hogy ne legyen terhes, és mégis az lett. Szóval nemigazán számít a pozíció, azt hiszem.


Ami leginkább számít, az az első löket, ami bejut a méhszájon. A többi kifolyik belőled a hüvelyen át, nem tehetsz ellene semmit, hiába állsz akár fejen is.

2009. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!! Igen képzeld rendesen megmosakszom, sőt ilyen melegben naponta többször is zuhanyzom! De ki nem mosom a hűvelyem! Már csak azért sem, mert babát szeretnénk már régota. Tehát este szex után már nem zuhanyzom! De nem hiszem, hogy ettől koszos és igénytelen lennék. :(

Köszönöm a többieknek a válaszokat!

2009. júl. 6. 19:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én vagyok igy ezzel :)
2009. júl. 6. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első nem arra gondolt, hogy nem mosakszol rendszeresen... Hanem arra, hogy kényelmetlen lehet, ha ott lenn ragadós. Én kéznél tartok egy kis nedves törlőkendőt az ágyban, és úgy, fekve azzal törlöm körbe magam, mert én is babát szeretnék, és szeretkezés után így most nem rohanok a zuhany alá, mint általában. (Eléggé össze szoktuk izzadni magunkat. ;-)


Normális, hogy ha babát szeretnél, akkor szeretkezés után legalább félórát fekve maradsz, de inkább egész este és éjjel. Az is nagyon helyes, hogy a hüvelyedet nem öblögeted semmivel. Esetleg néha tejsavas öblögetést javaslok (gyógyszertárban kapható), mondjuk havonta egyszer, de csakis az egészséges hüvelyflóra miatt, mert az nagyon könnyen felborulhat, elég hozzá egy antibiotikumos kúra.

2009. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is ugy vagyok vele hogy szex után ott a törlökendő, másnap felkelek és zuhany. Ha mondjuk teszem fel minden szex után rohangálok fürdeni, mi van akkor ha egymás után többször megkivánjuk egymást???
2009. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mindig fürdés után szexelek. Szex után meg már bizti nem mászom ki az ágyból azért, hogy még egyser lezuhanyozzak. De utána mindig megtöröltem magam egy szalvétával, vagy volt WC papír az ágy mellé készítve, épp azért, mert folyt és úgy éreztem magam, mint aki bepisilt. Belőlem is folyt ki a párom adagjából, de így is összejött a baba.
2009. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Szeretkezz a a zuhany alatt! Időt spórolsz, és utána egyből mehetsz a félórás pihizésre.
2009. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!