Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baja a babának ha a...

Lehet baja a babának ha a terhesség első heteiben dohányzik és kávézik a kismama? (8-9 hetesig gondolom)

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még idejében abbahagyod, akkor kevés esély van rá, hogy kárt tennél benne, főleg ilyen fiatal terhességnél, a lényeg, hogy állj le :)
2012. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy két szálat én is szívtam amíg meg nem láttam a pozi tesztet. A kévát meg szinte végig ittam, még a mai napig is iszom. Semmi bajunk nincs tőle.

35hkm

2012. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!még kérdésem a baba!mert 2napja késik de a teszt negatív... sajna.(de még azért reménykedem!!!

kávé napi2-3,cigi7-8szál.(egy doboz volt de most próbálom letenni.

2012. jún. 22. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

kávézni nyugodtan lehet, csak lényeg, hogy mértékkel.


A cigitől lehet baja, de ilyenkor még kicsi az esélye, hogy bajt okoz.

2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

kávé az oké, ahogy iszod, persze ha nem a legerősebb presszó kávét iszod. Én több habbal, vagy tejjel iszom, az is gyengít rajta.


A cigi is rendben van, ha azon vagy, hogy leszokj! Persze nem használ a 7-8 szál, de ha nemsokára 0 szál lesz, akkor csak azt tudom mondani, hogy csak így tovább! :)


A teszt még lehet pozitív, de azért legtöbb esetben ilyenkor már az szokott lenni.


Sok sikert!

2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem 1 napja kesik. napi 3-4 cigit szivok el, nem kavezom. hetfon tesztelek, ha + tobbe nem gyujtok ra!
2012. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nekem is pozi lenne a tesztem hidd el én sem gyújtanék rá!!!nyilalgat a hasam picit úgy érzem mintha a petefészkeim nagyobbak lennének,picit puffadok.nagyon ritkán szokott késni(évente 1-2-szer.nem tudom mi lesz!
2012. jún. 22. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
en is puffadok, feszit az alhasam, orankent pisiltem.en sem tudom mi van...hetfon meglatjuk, ha addig nem jon meg
2012. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most is kávézom, orvosi és védőnői engedéllyel (napi max. 2 kávé), mivel elég alacsony a vérnyomásom.

Én úgy tudom, annál jobban árt a cigi, minél előrehaladottabb a terhesség. Az a pár szál cigi már nem fog annyira hiányozni neked, hagyd abba mielőbb! Én is akkor szoktam le, amikor pozitív lett a teszt, kb. 1 hétig csökkentettem az adagot, aztán végleg abbahagytam.

30 hkm

2012. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kávéra nekem is azt mondta a doki, hogy lehet, nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, és terhesen még a vércukrom is mindig leesett. A doki mondta, hogy inkább igyak kávét, mint elájuljak, az többet árt. Igaz, én is olvastam ról,. hogy a legújabb kutatások szerint vetélést okoz, de olyan sok mindenre rámondják.

A cigi viszont sokkal veszélyesebb, a gyerek ugyanúgy szívja, mint te, és hát, ő ahhoz még elég kicsi.

Ha késik, akkor már ki kéne mutatni a tesztnek, de attól függ mennyire érzékenyet vettél.

2012. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!