Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab, vagy beteg baba...

Nini24 kérdése:

Missed ab, vagy beteg baba miatti terhességmegszakítás után ki mikor esett teherbe? Kivártátok a doki által előírt időt?

Figyelt kérdés

6 hete volt megszakításom, 12+6 hetes voltam, sajnos beteg volt a baba. Második baba lett volna. :((

39. napra megjött az első mensim, kontrollon 3. héten minden rendben volt. A doki 3 mensit mondott... Ti kivártátok az időt? Köszi a válaszokat!


2012. jún. 22. 19:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Rendben volt a terhességetek? Minden tapasztalat érdekel!
2012. jún. 22. 19:35
 2/19 kikicsaj ***** válasza:
a mis.ab. Utan 1 honapig szex se ajanlott,en nem hallgattam az orvosra es elöbb szexeltünk.eredmenye az lett h vereztem ujra kelett mütenì.utana nem is mertünk semmit5 honapig. Inkabb varjatok
2012. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" méhszájseb műtétem volt és eü. kaparásom, nekünk 6 hétig nem ajánlott a szex és 8 hétig nem szabad próbálkozni. A hat hetet kivárjuk, de abban a 2 hétben nem védekezünk. Eddig sem jött össze, nem hiszem hogy akkor fog.
2012. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen volt missed ab-om. 3 hónap várakozást mondott az orvos. 5 hónap múlva lettem terhes.

2012. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h veletek is megtörtént!

Kedves utolsó!kivártátok a 3 hónapot és úgy jött az 5.ben vagy hamarabb próbálkoztatok csak addig nem jött?

2012. jún. 22. 20:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

tavalyi vetélés után 2 ciklust vártunk meg,aztán egyből terhes lettem újból.most itt lakik a pocakban...úgy néz ki kárpótol az élet,és hiszem hogy a többi sorstársamat is fogja...

38hkm

2012. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És műtéttel kellett befejezni? Hány hetes voltál? Köszönöm és minden jót kívánok nektek! :)
2012. jún. 22. 22:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem áprilisban volt terhesség megszakításom betöltött 12 hetesen, a 6 hetet kivártuk, amit az orvos mondott, teljesen kikészültem lelkileg, nem számoltunk vele, hogy terhes lehetek, és most pozitív lett a teszt;Az élet és a szervezeted tudja, hogy mikor kell jönnie a babának, most ugyanúgy félek, nehogy baj legyen - 2x beteg gyermekkel voltam terhes -,abból egyről nem is tudtuk, hogy az; de bizakodom és reménykedem.

2012. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben volt terhesség megszakításom. Márciustól próbálkozunk újra, eddig még nem sikerült.
2012. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia!!Nekem 2006 januárjában volt missed.ab-m,11.héten történt,előtte minden rendben volt,december végén volt egy 2 napos vírusfertőzésem,sajnos elhalt az embrió:-(Műtéti úton kellett befejezni.Nekem is javasolta a doki,hogy várjunk 3 hónapot,megjött február elején,aztán március 3-án,áprilisban már pozitív volt a tesztem-december 23-án megszületett a kislányom.Minden rendben volt a terhesség alatt,se vérzés,se görcsök,abszolút panaszmentesen viseltem.41.héten operáltak meg,relatív téraránytalanság miatt-4330 grammos volt a drágám.Annyit jegyeznék még meg,hogy januártól szedtem az Elevitet,még a szoptatás alatt sem hagytam abba.Azóta tavaly ismét volt egy spontán vetélésem,a 6.héten,azt a terhességem nem kellett műtőben befejezni,rá 2 hónappal pozitívat teszteltem,és idén márciusban meg is született második kislányunk,szintén a 40.héten,panaszmentes terhesség után,császármetszéssel,4050 grammal.Nálam így történtek a terhességeim,1 ment,egy maradt:-( Kívánom neked,hogy mielőbb sikerüljön ismét pozitívat tesztelned,és hogy haarosan egy egészséges babával bővüljön a családod!!!Üdv:Tamy
2012. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!