Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mérjem a hőmet?

Hogyan mérjem a hőmet?

Figyelt kérdés

Rákerestem, mindenhol az volt, hogy 5-8 óra alvás után, ébredés után meg se mozduljak, hanem rögtön mérjem, és mindig egy időben.

Na nekem ez nem megy. Szinte soha nem alszom egyhuzamban az éjszakát, min 1-2szer felébredek éjjel van, hogy egy órával azelőtt hogy kelni kéne, és muszáj felkelnem és WC-re menni. Persze nem minden éjjel azonos időben ébredek. Ha ezek után reggel, amikor kelni kell mérem a hőmet, az pontos eredményt ad? Vagy mikor kéne?

Csak én vagyok ilyen, hogy nem papírforma szerint alszok?

És hogy tudjátok megcsinálni, hogy az első mozdulat a hőmérő? Én olyan kómás szoktam lenni, hogy valamennyit mindig mozgok mielőtt eszembe jutna. :(


2012. jún. 23. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így aludtam, ahogy te.

Akkor is mindig reggel mértem meg, ha hamarabb méred egy órával vagy később, az még nem baj(a több viszont igen).

Tehát, ha felébredsz 5-kor(pisilni), és 6-kor kelnél, akkor nyugodtan mérd meg 5-kor, és írd fel, hogy más időben mérted. Csak kibírsz 5 percet, pisiig! :)

Az "első mozdulat a hőmérő" meg úgy működik, hogy nem baj, ha fordulsz az ágyban az éjjeli szekrény felé, hogy elvedd a hőmérőt, csak ne kelj ki az ágyból!

Persze nem tudom mennyit forgolódsz, mielőtt eszedbe jut, hogy mérni kellene!!

Tehát fontos lenne az azonos idő, egy óra eltérés még nem a világ!

2012. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam 15 perc is nagy ido,kipróbáltam 15 percel késobb mindig 2 tizeddel tobbet mért.Ez szerintem egyénileg változó.Ja és nem keltem fel nem mozogtam stb.
2012. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!