Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5. napja késik, de a...

Már 5. napja késik, de a tesztem negatív. Mitől késhet még? Korai volt a teszt? További fontos infó lent, nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
....mert tegnap volt egy nagyon erős allergiás reakcióm, és mivel előtte nap negatívat teszteltem, így kaptam szteroidot. Viszont még mindig nrm jött meg, cicim kicsit elnehezült, de mensi semmi. Ha mégis terhes vagyok, a baba károsodott a szteroidtól?
2012. jún. 23. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Más miatt is késhet, és az is lehet, hogy később volt peteérésed és még nem termelődött elég a HCG a szervezetedben. 2 nap múlva tesztelj megint!

Ha akkor is negatív és nem is jött meg, szerintem menj el egy dokihoz!

Viszont a szteroid nem tesz jót, anno Anyukámnak azért kellett elvetetnie az egyik babáját, mert szteroidot szedett, azt mondták nem lett volna egészséges.

De azóta már változhatott az orvostudomány állása, azért beszéld majd meg az orvossal ezt, ha babás vagy mégis!!

2012. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. azt tudom, hogy méhszájsebem van, épp kezelés alatt van a dolog, szóval dokihoz mindenképpen kell mennem. Nem érzek különösebb jeleket a puffadáson kívül, meg a cici nehezedésen, de aggódom. A kisfiamnál már nem emlékszem hogy volt ez a tünetegyüttes, csak így most aggódom....rohadt szteroid, bár csak egyszer kaptam....
2012. jún. 23. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok! Szerintem az egyszeri szteroid még ilyen fiatal terhességnél nem okoz bajt, ezt mondják az összes gyógyszerre!! De mindenképpen az orvos mond neked biztosat!!! Remélem, ha babád lesz, akkor nem lesz baj!! :)
2012. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Stressztől is késhet
2012. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

remélem nem lesz baj...

stressz az van bőven, kisfiam úgy néz ki lisztérzékeny, én meg ki tudja mire, de kétszeresére dagad a fejem valamitől reggelre, meg kiragyásodom......

2012. jún. 23. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


érdekelne, hogy mit mondott a dokid, van-e baba???

(én is hasonló cipőben járok mint te- most 5 napja hogy késik, és neg.tesztek...)

2012. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!