Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem vagy tényleg...

Korán teszteltem vagy tényleg negativ? FONTOS!

Figyelt kérdés

[link]

mai negativ 10es érzékenységű teszttel,tegnap csináltam egyet amin nem láttam semmit de még egyszer rápisiltem de kicsi ráment a control csikra is és naon halványan lett egy 2.dik csik is.negativ?


2010. okt. 16. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Még simán próbálkozhatsz a teszteléssel 2 nap múlva, hátha pozi lesz.
2010. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én görbém is hasonló. Nekem ma kellene nem megjönnie és még ma reggel is 37 volt a hőm! Én is teszteltem tegnap egy 25-sel, de negatív lett!:( Hétfőig várok, ha nem jön meg, akkor tesztelek! Ha negatív lesz, megyek dokihoz, mert egy hete szurkál a petefészkem!

Sok sikert!

2010. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

negativ! a tesztre rávan irva hogy EGYSZERhasználatos!!!

Amugy is korai még csak a 9 10 dpo-n vagy. Nem is értem se a kérdést se a tesztelést. Ha normálisan tudsz vezetni egy ciklusgörbét hogyhogy 2x pisilsz egy tesztre?....

2010. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..utolsónak:csak poénból csináltam h mit reagál a teszt.a main most látok egy csíkot de csak egy sz,ögben lehet látni:(
2010. okt. 16. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem hogy nem bírsz várni a teszteléssel - én is ilyen vagyok. :(

De sztem még korai, 2 nap múlva talán már jobb eredményt kapsz! Nagyon drukkolok!!!!

2010. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért teszteltél ilyen korán. Miért nem mész biztosra inkább? Minél később tesztelsz, annál biztosabb eredményt fogsz kapni és nem kell emiatt stresszelned magadat!
2010. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!