Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idö kell mire kitisztul...

Mennyi idö kell mire kitisztul a szervezetből a tabletta? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Juliusban hagytam abba a tablettát mert babát szeretnénk.7évig szedtem a diane 35. Elkeztem szedni az Elevitet.Elég rendszertelen lett a menstruáciom, 1 honapban többször is van 1-2 napos pecsételő vérzés.A tabletta szedés közbben is volt ilyen,de nem olyan sűrűn mint most.Mi lehet az oka?KIVÁLTHATJA STRESSZ IS?
2008. szept. 14. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell szünetet hagyni mert ezeknek a gyógyszereknek már igen csekély a hormontartalma.Sőt sok orvos szerint a gyógyszerszedés utáni hónapokban sokkal nagyobb a teherbe esés valószínűsége!

Nekem is ezt mondta az orvosom...elég híres doki ország szerte.

2008. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is abban a helyzetben vagyok mint te. 7 évig szedtem gyógyszert, az utolsó 3 évben a Diane35-öt. Én májusban hagytam abba. Sok rosszat hallottam utólag erről a fajta tablettáról, megkérdeztem a dokit róla, azt mondta csak annyiban tér el a többi mai tablettától, hogy mivel a többihez képest ennek több a hormontartalma, több idő kell míg kiürül a szervezetből. Miután abbahagytam, a második hónaptól tele lettem pattanással, amik azóta sem múlnak. A vérzésem rendszertelen azóta, van hogy túl rövid a ciklus, van hogy túl hosszú, és volt már pecsételésem is. Még nem jött össze a baba, igaz csak két hónapja próbálkozunk, mert az első másfél hónapban védekeztünk. Persze nem jelenti azt, hogy mindenkire így hat, szervezet válogatja, rám ilyen hatással van a gyógyszer abbahagyása. Remélem, nálad minden rendben lesz!
2008. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!