Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után, ha a párom...

Szeretkezés után, ha a párom belém élvez és elmegyek utána pisilni az baj lehet?

Figyelt kérdés
Bocsánat,ha hülye kérdést tettem fel,de valahol olvastam,hogy az nem jó!Együtt voltam a párommal és babát szeretnénk!De általában mikor végeztünk rá egy 5 percre el szoktam menni pisilni!ez rossz lehet?Olyankor mi történik?kijöhet az összes sperma?
2009. júl. 7. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha nem mennel pisilni szeretkezes utan,az nem annyira jo. De akar szerencsed is lehet es megtortenik a csoda.Szerintem erre inkabb nagyobb eselyed va.
2009. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem ez annyira nem befolyásolta!szeretnék már egy csöppséget!:)Köszönöm válaszod!
2009. júl. 7. 10:08
 3/15 anonim ***** válasza:

én minden szeretkezés után elmentem és kifolyattam.

4. hónapban terhe lettem :-)

2009. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az összes biztosan nem folyik ki, de inkább várj még pár percet.
2009. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Kimosódik és megöli őket a vizelet.
2009. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én erre soha nem figyeltem,mindig pisiltem az együttlét után.másfél hónap után terhes lettem.
2009. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én pont igy lettem terhes!
2009. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez butaság, ezen ne idegeskedj. Aminek bent kell maradnia, az bent is marad.
2009. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de hogyan "mosódna ki" és "ölné meg őket a vizelet"? A szaporító szervrendszer és a kiválasztó szervrendszer nőknél két különálló rednszer. A vizelet nem mossa át a hüvelyt, így a spermiumok onnan max. kifolynak.

Általában azt tanácsolják, hogy az együttlét után érdemes 30 percig fekve maradni, de ezt én sem tartottam be soha és ez a harmadik terhességem.

2009. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát itt most olvastam jót is és rosszat is,de a lényeg,hogy megnyugodtam egy kicsit!remélem akkor a pisiléssel nem szúrtam el semmit és nekem is nemsokára babám lesz!Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 7. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!