Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik az átjárhatósági...

Hogyan zajlik az átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ.... Én be voltam Győrbe jelentkezve,így szóban mindent elmondott a kedves Dr.nő, hát csak ezt tudom megosztani veled. (előtte 2 nappal lett pozi tesztem)így nem mentem...

Szóval nekem az elsődleges az volt, hogy olyan kórházat/orvost találjak, aki gyors altatásban csinálja, így mentem volna Győrbe...

Be kellett volna mennem hétfő reggel 7re, felvették volna adatokat, befeküdtem volna szobámba, egykét vizsgálat előtte(altatás miatt) RRmérés, ekg, stb, aztán kaptam volna nyugtatót, ja és éhgyomorral kellett volna kihúzni előtte éjféltől a beavatkozásig... ami délelőtt 11kor lett volna. aztán jöttek volna értem a beteghordók , akik elvisznek a műtőbe. Ott felfekszel egy ágyra, elaltatnak injekcióval, és a többiről nem tudsz :D felpakolják a lábaidat tartóba ,és festékanyaggal megnézik, átjárható vagy e, 10 perc múlva keltenek, visznek szobába, majd este mehetsz haza (legalábbis itt) vinnem kellett volna kekszet, hogy ébredés után egyek, ne legyen annyira hányingerem, illetve betétet, a vérzés miatt ha van, stb.

Szóval én nagyon izgulós vagyok, de ahogy dr.nő elmondta mi lesz, előtte egyáltalán nem izgultam, nem lett volna félelmetes, ha mennem kell. Szerencsére nem kellett, de neked kitartást hozzá.És ne félj, minden oké lesz...

Hová mész amúgy?

2012. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!