Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab-om volt 4 hónapja,...

Missed ab-om volt 4 hónapja, most újra terhes vagyok! Mi az esély, hogy megismétlődik?

Figyelt kérdés
9 hetesen nem fejlődött tovább,missed lett belőle! Most vagyok a 6 héten,de olyan pici,hogy még bizonytalannak mondta az orvos! Félek,hogy nem fejlődik Ő sem!
2012. jún. 25. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Most biztosan azt szeretnéd olvasni, hogy nem, nem lesz baj... Az első babánk - minden előjel nélkül - koraszülött lett, a 31. hétre. Senki nem tudta megmondani, miért, azt azonban egyértelműen kizárták, hogy olyan rendellenesség állt volna fel, aminek a megismétlődésére számítani kellene. A második babánkat a 23. héten elvesztettük... Viszont nem mondom azt, hogy nem vágunk bele újra - még hiszek a csodákban. Nagyon-nagyon szorítok, hgoy minden rendben menjen.
2012. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon megértem, hogy izgulsz!

Tavaly pont ugyan ez történt velem is.

Nekem is a 9.héten volt a Missed Ab :(

Nekünk már a következő ciklusban megfogant a következő baba.

Lassan növögetett, hetente volt uh, de végül minden rendben ment tovább és a 38. hétre született meg.


Bízz magadban és a Kisbabádban!

Ne aggódj, minden rendben lesz!

Drukkolok nagyon!

2012. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
80%
2012. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krisztivan ***** válasza:
100%

Nem tudhatod az esélyeket!

De nagyon fontos,hogy pozítívan gondolkodj!Tudom,holyén hangzik de ne parázz előre,mert bevonzod a rosszat.

Nekem 6 hetesen nem fejlődött tovább,missed ab lett.

Fél évet vártunk a következőre,aki olyan erővel "ragaszkodott"hozzám,hogy 40+10 napra kellett inditani mert nem akart kibujni.

Már 21 hós nagyfiú:-))

Sok sikert és minden rendben lesz:-))

2012. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évvel ezelőtt nekem is pont a 9. héten volt. A mostani terhességemnél kaptam Utrogestant, már 22 hetes vagyok. Nekem a progeszteronhiány miatt volt a vetélésem. Kérdezd meg az orvost, mi okozhatta, lehet-e rá bármit, hogy most kivédd.
2012. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyeket nem tudom de leírom hogy, hogy volta a terhességeim és mi történt.

I. 15 hetes vetélés

II. 10 hetes vetélés

III. 12 hetes missed.ab

IV. 39.héten szülés

V.38. héten szülés

VI. 12 hetes missed ab.

VII.38. héten szülés

VIII. 12 hetes missed ab.

IX.39.héten szülés


Most újra terhes vagyok a hetedik héten járok :-)

Nálam sosem derült ki hogy mi történt.

Szurkolok neked hogy ne legyen baj!

2012. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú, te nagyon szeretsz terhes lenni...
2012. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen aterzem a helyzetedet :(.Nekem is szinte napra pontosan volt egy missed ab-om a 8ik heten,nekem verzessel kezdodott.Azota voltam hormonvizsgalaton,ahol mindent rendben talaltak.Mi is most probalkozunk a ferjemmel,bar meg alig mult el a havim,de rajta vagyunk,viszot en is annyira felek.

Probalok pozitivan gondolkodni,es nem is gondolni arra,ami tortent,de akarva akaratlanul is mindig ramtor a gondolat,hogy : "mi van,ha nem is esek teherbe",vagy "mi lesz,ha megint...".

Nagyon szoritok neked,kivanok minden jot.Es bizz,ahogy elottem irtak mar :)

2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok :"szinte napra pontosan 4 honapja tortent"igy akartam irni...
2012. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. jún. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!