Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés megtudni, hogy...

Milyen érzés megtudni, hogy babát hordasz a szíved alatt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ te sem lehetsz kibukva már,h nem sikerül!Valahogy ezt érzem a kérdésedből!Én is nagyon szeretném már ezt megtudni,h milyen érzés!
2012. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem hihetetlen volt, és egyben sokkoló is-természetesen nem rossz értelemben.De hát az embernek megváltozik az élete...

Vagy 1000x visszamentem megnézni a tesztet,hogy jól látok e :D

2012. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos, van akinek csodálatos, és hihetetlen, meg hasonló, de én mind 3-szor úgy voltam vele, amikor megtudtam, örültem, furcsa volt, de ennyi,de utána semmi csodásat és hasonlót nem éreztem, teljesen természetes volt. Akinek nehezen lehet, biztos kevésbé tartja hétköznapi dolognak, de nekem nem kellett küzdeni értük.
2012. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen kedves első nagyon jól látod!Egy éve próbálkozunk hiába és már elkeseredésembe annak is nagyon örülök,ha másnak összejön!!Ez van,sajnos!
2012. jún. 25. 18:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örültem, ugráltam, hangosan dobogott a szívem, boldog voltam. Aztán megmutattam a páromnak a tesztet, aki csak megvakarta a füle tövét, és ettől totál lehangolódtam, sőt, dühbe gurultam. Szar volt!

Kiderült, hogy ő is örült, de közben meg nagyon meg is ijedt. Ma már szuper apuka!

2012. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 2 éve várok. :(
2012. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Biztos csodálatos dolog lehet. Én 19 éves korom óta szeretném megtudni. Most vagyok 31:( Én még mindig hiszek a csodákban. Jelenleg úgy fogom fel a dolgot, hogy még nem jött el nekem az ideje. Ráadásul körülöttem már mindenkinek van gyereke, vagy most várja a gyerekét. Igaz most nem is jöhetne össze, hisz már nincs velem a párom.(belefáradt az egészbe)
2012. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, olyan meleg, boldog érzés, de egyben ijesztő is. Nekem 2 gyerekem van, de még fel tudom idézni magamban ...
2012. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hihetetlen :) egyszerre voltam nagyon-nagyon boldog és estem kétségbe, hogy most mi lesz :)

A tesztet én is rengetegszer ellenőriztem. Csináltam másik fajtát is, hogy nem a teszt volt-e rossz.


Kívánom, hogy minden babára vágyó minél hamarabb megismerhesse ezt az érzést!!!

2012. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi fél éve próbálkoztunk/előtte volt 1vetélésem/, amikor összejött. Akartuk! Nagyon!

Fura, amikor megtudtam nagyon boldog voltam, elszorult a torkom, nehezen vettem a levegőt, járkáltam fel-alá.

Másnap: nagyon ijesztő volt úgy felkelni, hogy már létezik ott valaki, jó pár napig azt éreztem, nekem ez nem fog menni, nem értek a babákhoz, milyen anya leszek én? Felelősség, aggódás...húúú, mindenféle forgott az agyamban, főleg az, hogy újra elveszíthetem a babámat, ezért nem mertem felhőtlenül boldog lenni. De ez kb. 1-2hétig tartott.

Aztán minél inkább múlik az idő, annál jobban az életed értelmévé válik...

2012. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!