Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Mert engem mindenki utál, nem tudom miért. és lehet, hogy sosem fogom megtudni, milyen. Elmondanátok nekem, hogyan kell, és milyen érzés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki? Találkoztál már a Föld teljes lakosságával?

Egyébként ez jön magától.

2012. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, nem találkotam már az egéz Föld lakosságával, de rengeteg embert ismerek, nem csak saját környezetemből, hanem sok helyről. és minden gyerek utál, és.. és nem tudom miért! :(
2012. máj. 6. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Korod, nemed ?

Nekem az jön le ebből az egészből hogy:

Önbizalom hiányos vagy.

Nem szereted saját magadat.

Nem tisztelsz másokat ezért mások se tisztelnek téged.

2012. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok, lány. önbizalomhiányom van szerintem :S de nincsenek barátaim a suliban sem..
2012. máj. 6. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez tényleg magától jön, nem kell parázni.
2012. máj. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oks
2012. máj. 7. 16:15
 7/10 anonim válasza:
78%
Réka vagy?
2012. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem, Szandra vagyok.
2012. máj. 10. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Tegnap volt nekem is az első. Én is kicsit féltem tőle, de aztán annyira adta magát a helyzet, és nem kellett rajta gondolkodni, tudtam magamtól.. :)) Ne görcsölj rá. :D Ja, és nagyon jó érzés :)

Amúgy én is sokáig nem tudtam beilleszkedni. Utáltam az általános iskolát, senkivel nem jöttem ki ott. :D De aztán valahogy sikerült beilleszkedni, és most már egész sok barátom van. :) Ne depizz, és ne görcsölj a dolgokon. :D

18/L

2012. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. máj. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!