Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Túl kevés?

Terhes vagyok? Túl kevés?

Figyelt kérdés

Menzeszem korábban jött meg, kicsit sötét ( de az valszeg felfázástól)

Mindig 5-6 napig tart kb. Ahhoz a mennyiséghez képest.

De most első nap kevés volt, második nap meglepően sopk, 3. nap szinte semmi, meg ma sincs semmi :S


2009. júl. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem éppen terhességi tünet. :-) Tesztelj, akkor kiderül. Ha korábban jön meg a vérzés és gyengébb az átlagosnál, de piros, az gyakran annak a jele, hogy nem is volt tüszőrepedés, és a méhnyálkahártya a túl sok ösztrogéntól vált le.
2009. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet a felfázástól volt ilyen. nem?

a terhesség jele az h NINCS menzeszed. nemaz h van.

2009. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

EGyébbként nem akarok terhes lenni. Előbb fogamzástgátlás témába tettem, pont ezért.


Csak gyógyszert szedek évek óta. Eleinte 6. napon jött meg, egy ideje 5. , most meg hirtelen 4. És megijeszt az ishogy kevés.


Tudom, hogy ha megjött az annak a jele, hogy nem, csak ugy e vannak kivételek, és most parázok.


Rosszul vagyok a gondolattól, hogy szétturkálják a méhem, és kivegyenek onnan valamit. MEg h gyerek nőjjön bennem.


Idegességtől nem tudom lehet-e. 1,5 hétig ki se mozdultam, meg sírtam, mert depibe estem pasi miatt.

2009. júl. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!