Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek X-epil 25-ös...

Szerintetek X-epil 25-ös érzékenységű terhességi teszt a 12. dpo-n este 7 órai vizeletből?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha pozitívat mutat, akkor korai peteérésed lehetett vagy nagy mázlid.

Nekem a nemvárt előtti nap, reggeli vizeletből sem mutatott semmit.

2012. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp!Esti vizelet még biztos nem mutatja ki főleg nem olyan fiatal babát!

14. napon reggeliből már talán!

2012. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai. Nekem menzi kimaradása utáni 2. napon reggeli vizeletből lett egy nagyon-nagyon halvány pozim GraviHCG-vel, ami ha jól emlékszem 20-as érzékenységű.
2012. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,akkor még lehetek babás,mert tegnap este negatív letta teszt,és nagyon elkeseredtem!Júni 13.án volt peteérésem,ez 100% mert uh-n voltam!
2012. jún. 26. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél, főleg este. Nem szabad. Reggel tesztelj első pisiből és várj még!!!!!
2012. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

No akkor én vagyok a nagy kivétel.

Nekem a rossmanos facelle teszt este hétkor a mensi előtt 4 nappal lett pozítiv. El sem akartam hinni amit láttam. :)

Szurkolok Neked, hogy sikerüljön és baba legyen a dologban!:)

36hkm

2012. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz, nekem is rossmanos facelle lett szintén menszi elött 4 nappal halvány pozitiv, pedig az aznap reggeli még negativ volt. Másnap x-epilleldélután szintén halvány pozitiv.

16 hetes kismama.

2012. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na van már azóta hír? Már biztosan kiderült, hogy babás lettél-e.
2012. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!