Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 Napom van még a mensi-ig....

3 Napom van még a mensi-ig. És elsőre extra halvány pozit. Teszteltem tegnap délutániból Gabriel tesztel negatívat. Akkor most mi lehet?

Figyelt kérdés
AZ alhasam mindkét oldalt fáj már 2hete, és rengeteget eszek. Azon kivűl nem érzek semmit. Szerintetek mi lehet?
2012. jún. 26. 10:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És pici fehér folyásom is van
2012. jún. 26. 10:46
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez az ezredik ugyanolyan idióta kérdés... Miért nem olvastok előbb?

3 nappal menzesz előtt teszt legyen a talpán, ami biztosan ki tud mutatni egy terhességet. A valószínűleg nem vagy terhes, az alhasad fájhat sok minden miatt, akár a közelgő vérzést is jelezheti. Tesztelni csak akkor van értelme, ha már túlvagy a menzesz várt időpontján, akkor sem árt még várni pár napot, akkor biztosabb a dolog.

Rengeteget eszel... Ez jó. De egyáltalán nem biztos, hogy köze van hozzá.

2012. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van!Csak egy 2 perces kutatás kéne a neten és olvasás és tudnád a választ!

Délutáni vizeletből mit vársz?A legtöbb teszt persze bármelyik napszakban elvégezhető,de ha olvasnál már tudnád hogy a HCG reggel a legtöbb a vizeletben amit a teszt ki tud mutatni,mert délutánra 48szor kipisiled azt a keveset is amit produkál elsőre a szervezeted!

A hasam nekem is szokott peteérés utántól mensiig fájni és az egész hűtőt felzabálom!Az összes nő,vagyis a legtöbb zabál mensi előtt!Én konkrétan úgy felpuffadok mint egy 4 hónapos kismama!Ne keresd a tüneteket,várd meg a mensid napját és másnap tesztelj REGGEL!!!!!!


Én értem hogy türelmetlen az ember,meg a legrosszabb kételyek közt lenni,de az mivel jobb hogy kidobálod a sok pénzt olyan tesztért amit még el sem végezhetnél és csak vered a fejed a falba hogy most akkor tényleg nem vagy terhes vagy deeee,csak várni kéne!Én fél éve várok a babára de eszembe sincs lövöldözni a teszteket mert tudom hogy felesleges!

2012. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy egyik pozitív lett, és a másik negatív?

Két nap múlva ismételd meg egy jobb fajtával. szorítok! :)

2012. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végre 1 normális válaszadó! :-)
2012. jún. 26. 12:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen jól értetted! Azért köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél ma? Sikerült? Szorítok neked!
2012. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Holnap fogok
2012. jún. 28. 12:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) És te babás vagy, vagy még próbálkoztok?
2012. jún. 28. 17:22
 10/13 anonim ***** válasza:
szia! én 7 éven át havi 3 tesztet csináltam, sose lett pozitív. aztán nagy sokára, ismerem a türelmetlenség okait hidd el és megértelek. az én véleményem, ha lett egy pozitív teszted akkor az baba. akinek meg nincs türelme válaszolni a néha "butus" kérdésekre, az ne tegye, inkább kiméljétek meg a kérdezőt a mogorva válaszaitokkal. azért nagyon érdekelne, kedves kérdező, hogy mi lesz a holnapi teszted eredménye. az enyém sajnos negatív lett, pedig nagyon várjuk már, hogy 2. babánk legyen. üdv
2012. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!