Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja, hogy késik. Múlt...

9. napja, hogy késik. Múlt héten csináltam egy tesztet, de azon extra halvány csík volt elég sokára jelent meg. Tudom,10 perc után nem lehet értékelni a tesztet, de ha nem lennék terhes, akkor a csík nem jelent volna meg, akár 20 perc múlva is, ugye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Menyire halvány az a csík?

Mert az is csík:)

Ismételd meg másik teszttel reggel,vagy akár délután,mert ilyenkor szépen ki kell mutassa!

Halkan gratula!

7 hetes km

2010. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát azért a párom is észrevette!:)mondta,hogy az nem "csík",annyira halvány.Nem vagyok én terhes!:)próbáltam lefényképezni de azon nem látszik..:(
2010. márc. 29. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismételd meg,csak ezt tudjuk írni vagy orvos!
2010. márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megfogom ismételni.Az orvossal még várnék,úgyis azt mondaná menjek vissza....
2010. márc. 29. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, sajnos csak fél óra mulva jelent meg a csík, színes volt mint amilyennek kell lennie, csak épp időn túli, de még én sem adom fel a reményt, hátha. Neked pedig drukkolok!
2010. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Lányok!Ha későn is de kijött az a 2 csík akkor nyugi!Ne idgeskedjetek,mert erősödni fog,és szépen jöttök Ti is utánunk:)

Legyünk minél többen kismamik!!!---bár ez nem olyan egyszerű(nekünk is hosszú időbe telt:()

2010. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát énis így vagyok vele,a csík az csík,ha nem lenne hcg hormonom akkor gondolom,2 nap múlva se mutatott volna 2 csíkot.mi 2-3 hónapja próbálkozunk,úgy néz ki sikerült...remélem nem kiabálom el...érzem fiú lesz,az elsőnél nem éreztem semmit.:)
2010. márc. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!