Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? PCO miatt...

Mikor tesztelhetek? PCO miatt gyógyszeres kezelésem volt (Provera és Clostybegyt), mióta elmúlt a mensim minden nap együtt vagyunk a férjemmel. Mivel rendszertelen a ciklusom, így nem tudom, hogy miért is nem jön meg.

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem csak a hormonokat kell megnézni PCOS esetén vérvétellel, de a három pontos terheléses cukor és inzulin mérése is (az inzulinrezisztencia ellenőrzésére) legalább ilyen fontos, valamint a pajzsmirigy betegség kizárása! Súlyos hiba, ha úgy kezel, hogy ezen értékekkel nincs tisztában!
2012. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Márpedig nem voltam vérvételen.Mielőtt mindenféle rosszat gondolnánk a kezelőorvosomról,azt el kell mondanom,hogy még a folyamat elején tartok.

Nem mondom,hogy nincs igazad abban,hogy nem jól kezel,de a sorrendet ő állítja fel.

2012. jún. 26. 18:35
 13/14 A kérdező kommentje:
Most értem haza egy konzultációról!Egy újabb nőgyógyász!-és amit eddig csináltak velem,nem igazán értett egyet vele...Azt mondta amíg nincs a férjem kivizsgálva,és nekem nem volt HSG addig minek a Clostybegyt,az csak növelheti a cisztámat...azthiszem újra ott vagyok ahol a part szakad...
2012. júl. 3. 18:08
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A gyógyszeres stimulációs história semmit sem segített...Így felkerestem egy endokrinológust (Kistarcsán Dr Surányi Tibort)Ő egyből vérvételre küldött,terheléses vércukor,meg hormonokat néztek.Talált is a leleteimben néhány eltérést,így felírt két gyógyszert(Merckformin,s Bromocriptin),majd hat hét múlva újabb vérvétel,hogy láthassuk eredményre vezető volt-e a gyógyszeres kezelés.

Azért tudtam csak most beszámolni a történetemről,mert az időpontos rendszer úgyebár lekorlátozza az előrejutást.

Mindegy is,lényeg,hogy tettem egy újabb lépést a tünetmentesítés céljából!

2012. okt. 28. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!