Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez rendszertelen menzesznek...

Ez rendszertelen menzesznek "számít"?

Figyelt kérdés

Fog.gátló abbahagyása után is bő fél évig szinte órára pontos 29 napos ciklusaim voltak, viszont mióta az óvszert is elhagytuk (szintén kb. fél éve) 28-32 nap között ingadozik, de volt már 26 és 34 napos is, ki (még) nem maradt. Ezt érdemes kivizsgáltatni, utalhat hormonproblémára, pcos-ra (bár hüvelyi és hasi uh rendben volt legutóbb), vagy belefér a rendszeres ciklus kategóriába?


LH teszt alapján van peteérésem, egyetlen egyértelműen pozi napot hozott ki a hónapban (14. napon), a többi csont nega.


Már arra is gondoltam, hogy lehet nagyon rágörcsöltem a teherbeesésre, és pszichés alapon zavarodott meg (pedig nem nagyon hiszek az ilyesmiben).



2012. jún. 1. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig jobb ha elhiszed, hogy pszichés alapon van, ugyanígy jártam én is, de sikerült azért teherbe essek:))

Amúgy pedig belefér a normális ciklus kategóriába:D

2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pszihés bizony!A rendszeres mensi az 21 és 35 nap közti úgy hogy nem kell aggódni!:)
2012. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem számít rendszertelennek!Pl Nekem 32 naposak a ciklusaim és normál ciklus van a papírjaimon!A 28 nap az átlag!(Egyébként a dokim azt mondta,hogy akár a 40 napos is lehet rendszeres,ha mindig 40 napra jön!
2012. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát de pont ez az, hogy az elmúlt fél évben jött 26, 28, 29, 29, 33, és 34 napra! :)) Ezért kérdeztem, hogy ha a hossza változó de azért kb. időre megjön, az rendszeres-e :)


Hát ha ez tényleg pszichés, akkor a szervezetem bekaphatja :DD Hihetetlen egyébként hogy erre is kihatással van a babatervezés...

2012. jún. 1. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:

:-D

Én merem állítani nekünk is azért nem jön a baba,mert annyit stresszelek..!Mindenre kihat az agy..!

2012. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez még teljesen rendszeres, ne stresszelj rajta.
2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan váltakozó hosszúak a ciklusaim volt már 21, 24, 25, 26, 28 és 29 napos is. Erre már azt mondta a doki, hogy rendszertelen. Három nap csúszás a természetes ciklusba még belefér, de a 26 és 34 azért elég tág tartomány.


Én voltam kivizsgáláson, semmit nem találtak, minden eredményem rendben van, van spontán peteérésem, mégsem jön a baba. Ez az első Clostis hónapom.


Én azt tanácsolom beszélj erről egy nődokival, egy vérvizsgálatot megér. Ha minden leleted negatív, már az is megnyugtató tud lenni, így lehet, hogy rendeződik valamelyest a menzeszed. :)

2012. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt 2 hónapban lett rendszertelen, előtte 29 napra jött meg, múlt hónapban 37 napra, most tartok a 33. napnál és még nem jött meg. :(

Így nem is tudom követni, van-e peteérésem, és ha van, mikor. Erre van egyáltalán valamilyen teszt, hogy tudjam, van-e peteérésem?

Már szeretnénk 2. babát, jövő héttől elkezdem a cickafark teát, hátha rendbe hoz.

Veled mi újság azóta?

2012. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!