Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt már valaki PG/53...

Használt már valaki PG/53 FERTILITY TESTER ovulációs mikroszkópot? Mennyire megbízható? Tényleg akkor voltatok fogamzó képes napjaitokban, amikor páfrányszerű képet láttatok a mikroszkópban? Esett valaki teherbe ennek a mikroszkópnak a segítségével?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár én még mindig nem lettem terhes,de használom a mikroszkópot és akkor szokott páfrányos lenni,amikor érzem a közápidős fájdalmat +- 1-2 nap,úgyhogy szerintem jó.Csak ami furcsa ezzel kapcsolatban,hogy váladékot nézve soha nem volt párfányos,csak ha nyállal néztem.Neked?
2012. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csak nyállal nézve volt páfrányos.

Elég jól lehet látni rajta az ovulációt, de kell hozzá pár hónap, mire kitapasztalja az ember.

Érdemes kombinálni LH teszttel és/vagy hőméréssel, hogy pontosabb képet kapj.

2012. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam a gyógyszertárban,mert késett egy hetet és vettem terhességi tesztet,és gondoltam,akkor már veszek ovu tesztet is.Én olyat akartam volna,ami pisiből mutatja meg az ovut úgy mint a terhességi teszt a terhességet,de a gyógyszertáros csak ezt a mikroszkópot tudta adni.Ki is próbáltam nyállal,és ami nagyon érdekes,hogy páfrányos lett,viszont ahogy hazaértem a gyógyszertárból megjött.Akkor hogy lehetek most termékeny időben amikor menstruálok??2800 ft volt,de úgy érzem csak kidobtam érte a pénzt,mert szerintem nem olyan pontosan mutatja az ovut mint a pisis teszt.És én pontos eredményt szeretnék,mert már én is és a párom is nagyon szeretnénk a babát most mensi után!!!Nem akarom elhúzni hónapokig azt,hogy kitapasztaljam,h mikor van ovum.A hőmből meg sajnos nem látom,mert ahogy elkezdtünk próbálkozni a párommal a hőm össze-vissza ugrálni kezdett :(
2012. jún. 26. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi de rádsóztak egy hülyeséget :( Én neten rendeltem anno és hüvelyváladékkal sose volt páfrányos,nyállal meg akkor is páfrányos volt mikor véreztem! És tudom jól hogyan kell használni,meg hogy előtte 2 órával ne együnk igyunk stb..nekem a kukába landolt,nagy hülyeség ez a tárgy és mérges voltam érte! esetleg próbáld meg az ovu tesztezést.talán az azért jobb valamivel mert tényleg mutatta a peteérést.nekem amúgy egy nagy kikapcsolódás kellett h összejöjjön a baba.mert ha lelkileg nem vagy rendben,vagy ha nagyon görcsösen akarod a picit,akkor hiába az ovu teszt is!
2012. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem hüvelyváladékkal soha-soha-soha nem volt páfrányos, nyállal nézve meg minden áldott nap az volt. Úgy tele volt páfránnyal, hogy ihaj!


Sőt, még a párom nyálától is az volt :)

2012. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha a PG53 folyamatosan páfrányos képet mutat, akkor ott gond van.


A páfrányos minta az ösztrogén szintet mutatja, ami a peteérés környékén lassan emelkedni kezd (ekkor kezd páfrányos képet mutatnia) és a peteéréskor a legtisztább képet mutatja. Ha elég magas az ösztrogén szinted, az indítja be az LH hormont és az pedig a peteérést. Ezzel egy ütemben nő a hőd is. Ha nem nő a hő rendesen (úgy ahogy szokott), akkor a PG53 is össze-vissza mutat és abban a hónapban nincs is rendes peteérét.


TEHÁT lehet, hogy a PG53 mutat peteérést, de az LH hormonnal gond van és mégsincs peteérés.


Viszont akinek állandóan páfrányos képet mutat, az vagy rosszul nézte vagy pedig gond lehet a hormonjaival. Nem árt dokinál rákérdezni.


Érdekesség pl, hogy mikor én Clostyt kaptam, ami az ösztrogén szintet emeli, akkor hirtelen össze-vissza páfrányosodtam.


Tehát ez a folyamat összefügg. Biztos vannak kivételes esetek, akinek nem mutat helyesen, de azért az a kivétel.

2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem minden rendben a hormonjaimmal.egyszerűen kamu az egész kütyü.nagyon nem ajánlom.sorry!
2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!