Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closztibegyt kell szdenek a...

Closztibegyt kell szdenek a ciklus 2 napjatol, egeszen a ciklus 7 ik napjaig. Hasznalta mar valaki ezt a gyogyszet? Sikeres volt valakinek?

Figyelt kérdés
a ciklus 11 napjan pedig a peteerest fogja figyelni a doki Uh-val.es ha szukseges ad tuszorepesztot is OVITRELLE.
2012. jún. 26. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd be ide a keresőbe hogy Closty, vagy Clostilbegyt! Egy csomó dolgot fog kidobni! Igen, sokakaon segített!!!:)
2012. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vérvételed volt előtte??????????? TSH-t néztek?????



Én 3x3 hónapot szedtem az üres petefészkeim miatt úgy, hogy nem volt semmi vizsgálat, főleg nem pajzsmirigy, csak UH. Baba nem sikerült. Két vetélés az igen.


Fél év múlva PCO-t diagnosztizáltak nálam, tele lettem cisztával. Érlelgette nekem a petéket a nagy semmire.

Az endokrinológusom mondta, hogy feleslegesen szedette velem a doki a clostit, mert pajzsmirigy túlműködés esetén marha nehéz teherbe esni, vagy nem is sikerül. Hát nem is. :( Tehát ha hamarabb kiderül a pm probléma, kezelik, lehet magától is, de a clostival is lehetett volna segíteni.

2012. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen!Ugyanezt a 2-t kellett alkalmaznom,és azonnal terhes lettem az első próbálkozásra.

38hkm

sok sikert! :-)

2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen meg voltam a vizsgalatok,rendben van a pajzsmirigyem,es PCO-m sincsen mendez vervetelbol is laporoszkopias mutet soran derult ki,azert mutotek meg,mert volt egy 5 cm cisztam de nem a petefeszekben henem mellete azert nem akart felszivodni gyogyszerrel hiaba is szedtem volna,mivel a petefeszek mellet volt!mindez januarban volt,most mega doki closztit iert fel,tuszorepeszto szurival,es kell jrjak hogy figyeljuk majd a tuszoket.a ferjem spermaja rendben van
2012. jún. 26. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a clostitól már az első hónapban 8 tüszöm lett :)

Hétvégén tesztelek :)

2012. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is egyből terhes lettem tőle.

39hkm

2012. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen!! nekem mindkét terhességem a closty segítségével jött létre!
2012. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Nekem a 3.clostis hónapban sikerült! Már két éves a kislányom:-)) Sok sikert Neked, és kitartás!!!
2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!