Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon kivizsgálásra csak a...

Hormon kivizsgálásra csak a meghatározott napokon lehet menni?

Figyelt kérdés

Cikluszavaraim vannak,legutóbbi vérzésem Norculutnak köszönhető,ennek,több mint 70 napja azóta semmi.

A doki azt mondta 3 hónapja,hogy ha gyógyszerrel jön meg,nem lehet hormontesztet készíteni,mert a tabletta hormont tartalmaz és befolyásolja az eredményt..azóta viszont semmi..

Vki járt már így?Mit tegyek?Csináltassam meg így a vérvételt?



2012. jún. 22. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem csinált már a doki gyógyszer után is, meg úgy is, hogy a 70. napon voltam kb. én is, de akkor már tudta, hogy mit kell nézni.


Ilyen estekben meg kell hozni gyógyszerrel és úgy hormonokat nézni, ugyanis nincs más megoldás.

2012. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Ha elmegyek egy ilyen vizsgálatra akkor szerinted nem felesleges.

Neked nem befolyásolta az eredményt,mikor a gyógyszer után mentél?Nekem azt mondta a dokim,hogy gyógyszer után tilos menni,mert fals eredményt kapunk..

Ezek szerint mégsem így van?!

2012. jún. 22. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:
De nyilván befolyásolta/befolyásolja valamilyen szinten, de ilyen hosszú ciklusok mellett már akkora hormoneltérések vannak, hogy annak nem oszt, nem szoroz a gyógyszer.
2012. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ok,köszi szépen.

Nagyon "örülök",hogy ennyire félreinformált az orvosom,pár hónapok óta ezen kínlódok.

Most lett elegem,és alaposan utána szeretnék járni.


Köszi szépen!

2012. jún. 22. 00:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Keress egy jó dokit, aztán remélhetőleg gyorsan helyreteszi a hormonjaidat!

Lehet, hogy jobb lenne, ha endokrinológushoz mennél, bár én úgy jártam, hogy a nőgyógyászom alaposabbnak bizonyult, mint az endokrinológus, így visszapártoltam hozzá.


Sok sikert, ha gondolod, majd írd meg, ha van eredmény! :)

2012. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Budapesti vagy?

Esetleg tudnál egy nőgyógyász ajánlani?

2012. jún. 22. 00:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(, szegedi vagyok.
2012. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

:(

Azért köszi!

Mindenképpen nézelődöm még most éjjel,és remélem mihamarabb eljutok orvoshoz..

2012. jún. 22. 00:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem informált félre az orvosod, sajnos a gyógyszer mellett végzett hormonsor nem mérvadó, ill. olyan szempontból nem, hogy korrekt kezelésbe ilyen labor alapján nehéz kezdeni. Természetesen, a meddőségi gondok sürgetőek szoktak lenni, de érdemes kitűzni egy időkorlátot, mondjuk még 3 hónapot, és ez idő alatt várni kellene egy spontán ciklust. Amennyiben nincs, természetesen jöhet a gyógyszer utáni ciklusmonitorozás és hormonsor.


Ezek a vérvételek egyébként 3-5. ill. 20-23. nap között aktuálisak.


Orvos anyuka, akinek szintén igen sok gondja volt a hormonjaival.

2012. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Budapesten én egyébként a helyedben a Mensmentishez fordulnék.
2012. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!