Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladás (vagy ciszta)...

Gyulladás (vagy ciszta) okozhat pozitív tesztet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon ritkán! Én is azt hittem mikor terhes lettem. Azt mondta a dokim, hogy nem, kizárólag egy nagyon ritka fajta ciszta okozhat, de ez nem az a "hagyományos" ciszta ami a leggyakoribb.

Gyulladás kizárt!


Lehet gratulálni ? :)

2012. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem,mert péntekre nem várom és mindent elkapok strandon (fertőzés,gyulladás) és most voltam...!


Tehát???

2012. jún. 26. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem, nem okozhat a gyulladás! De a fertőzés nem igazán tesz jót odabent ha baba van.
2012. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pont ma kérdeztem a dokimat erről, mert mét halvány tesztem is van és itt az egyik kedves válaszoló azt írta, hogy neki cisztát lett pozi a teszt, de a doki szerint a teszt csak skkor pozi, ha baba van. Remélem, hogy így van :)
2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó drukkolok!És a doki mit mondott még??Gondolom nem látott semmit..!
2012. jún. 27. 07:33
 6/11 anonim ***** válasza:
holnap megyek uh-ra ezt csak telefonon mondta amikor bejelnetkeztem. A ma reggeli 25-ös erősségü tesztem is halvny csíkos lett, úgyhogy valami biztos van, de vagy nagyon korai a terhesség, vagy tényleg ciszta miatt van. Mondjuk eddig a 25ös nem mutatott semmit. most ki kéne próbálnom egy 10es érzékenységűvel, de már annyit költöttem tesztre, hogy befejeztem, kibírom holnap reggelig. majd utána megírom, hogy mi volt!
2012. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok,várom,hogy mit mondott a doki!
2012. jún. 27. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Voltam dokinal, 25 mnes nyalkahartya es sargatest lathato, vagy korai terhesseg, vagy mehen kivuli. 2 het mulva uh!
2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na az jóó..hét hét megőrülés!Mikor volt meg utoljára?
2012. jún. 28. 19:56
 10/11 A kérdező kommentje:
*két hét
2012. jún. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!