Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta próbálkozunk, de nem...

Évek óta próbálkozunk, de nem jön össze, lombikok sem, bár 2-szer voltam terhes. Teljesen rendben vagyok. Van valamilyen teakúra, vagy valami olyan segítség, ami nem orvosi?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valamilyen belső feszültség gátolja, ami megakadályozza a terhességet.
2012. jún. 27. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

persze!


kineziológus

Gyuri Bácsi teafüvei

homeopatia

Awiwa torna


ezek mind mind segíthetnek :)

sok sikert!

2012. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kineziológus!!!! Segit a lelki feszültséget oldani, nagyon jó!! Próbáld ki!
2012. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 évet vártam,mire sikerült.Ha érdekel írj privit.

2012. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bízom benne, hogy már eredménnyel jártatok! A belső feszültség, stresszes életmód, a szervezetben lerakódott méreganyagok is okozhatták a problémát. Ha még fennáll a probléma és érdekelne egy természetes megoldás, ami esetleg Nektek is segíthetne, akkor adj privátban az email címet, hogy el tudjam küldeni.
2012. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Füves embernek, Gyuri bácsinak van erre speckó teakeveréke. De mért lehet benned gát? lehet, hogy ha magad rájössz, akkor így vagy úgy megoldódik minden. ebben kérdhetsz segítséget erre megfelelő embertől, kineziológustól, pl.
2015. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!