Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az estben elküldenétek...

Ebben az estben elküldenétek a párotokat újra sperma vizsgálatra? Részletek lent.

Figyelt kérdés

4 éve amikor az első babánkat terveztük nem akart sikerülni.Elment a párom vizsgálatra és kiderül h nála van a gond mert 5-7 m/ml katonája van.

valami csoda folytán abban a hónapban teherbe estem.

Most szeretnénk kistesót és hát most sem akar jönni.

Elküldjem újra a párom kivizsgálásra?


2012. jún. 27. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
természetesen!
2012. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbáltok meg ilyen "sperma erősítő" vitaminokat? Nemrég olvastam valahol hogy recept nélkül lehet kapni már a patikákban.Én addig nem küldeném el megint.Lehet csak egy kis noszogatás kell azoknak a spermáknak,és nincs is már gond ;)
2012. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De te is menj el a nőgyógyászhoz egy kivizsgálásra, és akkor nem fog rosszul esni a férjednek, nem fogja azt érezni, hogy őt okolod amiért nem sikerül a bébi.
2012. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én már voltam dokinál, nálam minden rendben.

A férjem szed e és c vitamint és Men's Maca-t.Ez olyan mint a Maca Vice csak ez kifejezetten férfiaknak van.


Az a baj h akkor is nagyon rosszul viselte és a mai napig nagyon rossz emlék neki.Erőltetni nem akarom de jó lenne tudni h mi van.

2012. jún. 27. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta próbálkoztok. Ha nem régóta(<1év) akkor én várnék vele, hiszen tudva levő, hogy kevesebb katona van, így türelmesebbnek kell lenni. Ha régóta próbálkoztok akkor azért küldeném el, mert lehet, hogy már a vitaminoknál nagyobb segítség kell a kistesóhoz.
2012. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!