Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján mit gondoltok...

A görbém alapján mit gondoltok? Nagyon gyenge vérzésem volt, a hőm az egekbe menszi alatt, s után. Semmi barnázásom sem, és darabos vérzésem nem volt, pedig mindíg szokott.

Figyelt kérdés

Reggel teszteltem, de negatívnak látom, igaz ha nagyon nagyon akarom, van ott valami nagyon haloványka vonal..

Vagy lehet hogy csak a hormonjaim rendetlenkednek?

van még ezek után valami reményem baba ügyben?



2012. jún. 27. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
itt a görbém: [link]
2012. jún. 27. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem vagy terhes. Meg is jött és azt mondod hogy inkább negatív a teszt is... szerintem inkább a hormonok "rendetlenkednek".
2012. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző görbéd esetleg megmutatod?
2012. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

az előző hónapi görbém..

2012. jún. 27. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen menj orvoshoz, mert ez a sok pecsételgetés nem igazán jó. Igaz, hogy a hőd magas, de a teszt negatív, mindenképpen doki. Drukkolok!
2012. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, jövő héten lesz hormonvizsgálati eredményem, kiváncsi vagyok rá mi a bajom !
2012. jún. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!