Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni...

Mikor érdemes tesztelni legelőszőr? és melyik teszt jobb? csak a clearblue-vizeletsugaras tesztet ne mogyátok mert az becsapot már kétszer is és sajnos nem voltam babás.

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jan. 6-án volt az utolsó menst. első napja. Febr. 5-én már + volt a teszt. Én a Gabriel-t ajánjom Egy kis müanyag lap szerűre kell 3 csepp vizelet és kész.
2012. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! nem várt napján, vagy utána 2 nappal érdemes szerintem legelőször tesztelni. Mindenképp 10-es erősségüvel, reggeli első pisiből.
2012. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az X-epil-ről hallottam jókat.

tesztelem is vele,és jót mutatott

2012. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Gabrielt vettem idáig és sose csapott be.Kb 1 perc alatt van eredmény,pontos,egyszerű és olcsó.820ft:D
2012. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat.,ismerem a gabriel tesztet,de az nem mutat ki 10-12 napos terhességet,és nekem olyan teszre lenne szűkségem ami kimutatja,
2012. jún. 28. 12:38
 6/7 A kérdező kommentje:
megint én v.használtam már :golya hir nevű teszt csikot de sajnos azt nem kapok már,az régen kimutatta nagyon korán,szerintetek is jó teszt?
2012. jún. 28. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gabriel kimutatta a 10 napos terhességemet!:D
2012. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!