Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk 2. babát! Az első...

Szeretnénk 2. babát! Az első clostybegyttel sikerült mert nem volt peteérésem! A második sikerülhet vajon simán? A ciklusaim elég hosszúak 45-50 naposak!

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy sikerülhet!

Nekem is az 1. babám Closty-s volt, aztán a második előtt elmentem megnézetni hogy van-e spontán peteérésem. Hát nem volt, úgyhogy a 2. baba is Clostyval sikerült, az első hónapban.

Szóval szerintem azzal nem vesztesz semmit, ha megnézeted 12-3 hónapon keresztül hogy van-e peteérésed spontán. Aztán legfeljebb ha mégsem, akkor kapsz megint Closty-t és pikk-pakk sikerül a kistesó. :-)

Drukkolok!

2012. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bettybaby2010 ***** válasza:
Mintha a saját történetemet látnám.Én is ugyanígy vagyok ezzel.Az első babánk Clostival sikerült 1 év próbálkozás után az első clostis hónapban,most megint kb. egy éve szeretnénk babát, de eddig a szopizás miatt nem sikerült.Most is túl vagyok már egy 3 hós clostis időszakon, de ezúttal nem segített.Nekem is hosszúak a ciklusaim, bár nekem átlagban 33 naposak.
2012. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,5 éves most a kisfiam és még szoptatom is,de ennek ellenére megjött a mensesem már 1 éve!Most még reménykedem hátha sikerült aztán doki ha nem!

Majd biztos abba kell hagyni a szopit is ha gyógyszert kell szednem,mondjuk ha terhes leszek akkor is majd!

2012. jún. 28. 13:25
 4/9 Bettybaby2010 ***** válasza:
nekem 18,5 hós a kislányom és 17,5 hós korában hagytuk abba a szopizást, azaz most lesz egy hónapja.épp azért hagytuk abba a szopizást, hogy végre összejöjjön a kistesója.szerencsére egész könnyen ment, most várom, mi lesz az eredmény.valószínűleg a magas prolaktin szint is akadály volt,de kaptam apasztó gyógyszert is és elég hamar segített is.
2012. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy viselte hogy abbahagytátok?Erre már én is gondoltam hogy befolyásolhatja a szopi is!
2012. jún. 28. 13:32
 6/9 Bettybaby2010 ***** válasza:
az első három nap volt rossz, akkor sírt,de akkor is csak a napközbeni alvásnál, az estinél nem nagyon. A 4.nap már nem hiányolta, és azóta sem.
2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú ciklusok mellett még nem állt helyre a rend a szervezetedben!!

A 45-50 nap nem normális.

Nekem is így volt, és kiderült, hogy nincs rendesen peteérésem.

Szerintem menj el kivizsgáltatni magad, a hormonjaid, valószínűleg megint gyógyszeres kezelés kell a következő babához is!!

2012. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 28. 13:50
 9/9 Bettybaby2010 ***** válasza:
Kedves Kérdező!Van azóta valami fejlemény a babaprojekttel kapcsolatban?Én voltam azóta UH-on, ahol nézték van e peteérés és volt ebben a hónapban ( valószínűleg a Clostinak köszönhetően). Most várom, hogy mi lesz ennek a hónapnak az eredménye.
2012. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!