Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PMS, beágyazódás, terhesség,...

PMS, beágyazódás, terhesség, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2-ra nem várom elvileg, 14.-n volt pé-m, előtte, utána is voltunk együtt a párommal. Már legalább másfél hete szurkál a petefészkem körül, bal oldalon. Voltam orvosnál, azt mondta, egészséges vagyok, mint a makk,se ciszta, se gyulladás.Két napja halvány rózsaszínes-barnás pici pecsételéseim vannak (csak a wc papíron látszik, így ez még folyásnak sem nevezhető), a hasam egyre erősebben szúr, tök furcsa érzés, mintha egy mini tű böködne belülről, ugyanazon a ponton. Teszteltem már párat, eddig negatív. Eddig csak 1 nappal menses előtt fájt a hasam, de így még életemben sohase. Mi lehet ez szerintetek???

2012. jún. 28. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 14-én volt péd, nem lehet hamarabb a mensid? Mondjuk 28-án?

A szurkálás egyébként jó jel is lehet.

Nem tudom. Nem mernék rá írni semmit, de szerintem ebből még bármi lehet. Abszolút nem zárható ki a baba! :)


Egyébként nekem 15-én volt pém, és holnapra nem várom. Nekem is van már wcpapíron jele a pecsételésnek. Amikor terhes voltam, akkor is ez volt, de amikor nem voltam terhes, akkor is. Úgyhogy engem nem igazít el.

2012. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, nincs kőbe vésve a ciklusom, 27-30 nap között szokott lenni, de mostanában inkább 30 napos volt. Ma teszteltem clearblue-val és esküszöm, hogy három párhuzamos csík jelent meg, ami sehogy sem stimmel, szóval talán várok 1-2 napot, ha nem jön meg hétfőig, tesztelek újra. 14-n volt elvileg a pé-m, de az azt követő héten is érezem valamit, szóval lehet, hogy volt még egy, állítólag a szextől is előfordulhat. De eléggé fura ez az egész, figyelem magam és nem értem, mi történik. Ilyenkor várakozni meg inkább bosszantó, bárcsak magamba látnék.:)
2012. jún. 28. 14:24
 3/6 Nikolett_'90 ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a gondom. Én sem tudom, h. mi lehet velem. Ha tudsz valamit kérlek írj! Hátha nekem is segítesz ezzel.
2012. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sziasztok..en is hasonloan vagyok..majus 31.-en volt halvany rozsaszines-barnas pecsetelesem..azota semmi..azelott normalis mensim marcius 24...aprilis semmi..orvosok szerint en is makk egeszseges vagyok...kulombozo vizsgalatokat csinaltak minden rendben volt meg a tej hormonjaimmal is..minden tunetem megvan a terhessegbol..sot a petezsakom is no es ami benne van az..elso harom uh-vizsgalatnal kulombozoket mondtak a negyediknel nem vagyok allapotos..ami a petezsakomba van az valami olyasmi amikor varjuk a mensit akkor a ver duzzad vagy mi es majd visszamegy...varjam a mensim..mar kivagyok..mindig ezt mondjak..hozza teszem kulfoldon elek..mar voltam masik orvosnal is az meg azt sem vette eszre hogy a petezsakom mennyit nott..ha nem mondom,es szoltam hogy ott van valami a petezsakomba mar nott is..es o is ezt a ver valamit magyarazta..letezik ilyen..?!tesztek nekem nem mutatnak semmit..mar voltam allapotos,csak veteltem!szeretnem ha tenyleg baba lenne..:)szerintetek letezik hogy ne vegyek eszre..??????

vagy csak en hiszem magam tehesnek?

2012. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, én elvileg keddre nem várom, ami még 3 nap, a pici pecsételés még mindig van, de a bugyimon sem látszik, csak a tamponon, amit az állandó megjön érzés miatt pánikszerűen fel-felteszek.Csináltam tesztet reggeli első vizeletből, erős negatív,a szurkálás egyre tompább, de még mindig előjön. Akármilyen nehéz is, szerintem a legjobb megoldás, ha lenyugszunk ilyenkor, nem szabad erre az egészre rágörcsölni, mert akkor tuti hogy nem jön össze olyan simán, mintha hagynánk megtörténni. Ez a baj az internettel, olyan gyorsan megtudunk mindent, de ezt nem lehet sürgetni. Mégis úgy érzem magam, mint gyerekkoromban a Mikulás előtt egy héttel, utáltam várni, most újra ez van. Én nagyon vágyom már egy babára és el tudom képzelni magamról, hogy tüneteket képzelek be, vagy idéz elő a testem..a psziché fura dolgokra képes.

Utolsó válaszoló, fogalmam sincs, mi történhet veled... elképzelésem sincs..:(

2012. jún. 30. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 15-én volt pém, 2-ára nem várom, 25-e óta barnás pecsételésem volt. Tehát tök ugyanaz a helyzet velem, mint veled egy kivétellel: nekem nem szurkál a hasam.

Nálam nem jól sül el a dolog, úgy tűnik, mert már a barnás pecsételés piros pecsételésbe csapott át. Egy-két csepp csupán a vécépapíron, de piros. És a mensit holnapra nem várom, de szerintem újból meg fog jönni. Nem értem, miért pecsételek egy héten keresztül. Pedig méhpempőt is eszem, annak rendben kéne tartania a ciklust.

2012. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!