Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es teszt kimutatná már ha...

10-es teszt kimutatná már ha terhes vagyok? Szombat reggel tesztelnék, hétfőre nem várom.

Figyelt kérdés
Szerintetek tesztelhetek már szombat reggel?
2010. okt. 15. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia

Én keddre nem várom!

Most először nem érzek annyira késztetést a tesztelésre!Te érzel esetleg valami változást magadon?

mióta próbálkoztok?

e.

2010. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz már. Bár én inkább a ClearBluet ajánlom, mert nekem a 10-es érzékenységű nem mutatta ki, csak a ClearBlue. De az is igaz, hogy én 5 nappal teszteltem nem várt előtt:)
2010. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kimutatná.
2010. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....nézegettem neten teszteket és a corax be sure nevü tesztet vettem meg...(a netes tájékoztatóba az volt h 12 dpo-n már lehet tesztelni)...erre megveszem a tesztet és rá volt írva h mensi után 1 nappal lehet tesztelni :)) uh várok :))


Mindenkinek sok sikert!


Kedves e: késztetést éreztem vmi miatt :) de nem jött össze :D várnom kell! Sok sikert Neked is!!!!!!!!

2010. okt. 16. 07:40
 5/11 anonim ***** válasza:

szia Kérdező!

nekem ma reggelre rózsaszínes folyásom van de olyan másmilyen

anyukám viszont nagyon beteg!abba fogok belehalni

talán ezért nem érzem a késztetést!

tuti megfog jönni

az meg hogy negatív nem jelent semmit van akinek kevesebb hcg-t termel a szervezete az is lehet hogy csakk holnap mutatja majd ki!

ne kenődj el amíg nincs mensi addig lehet babuci

szorítok

e.

2010. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szorítok érted e!!! Puszilom Anyudat és jobbulásT Neki !!!
2010. okt. 16. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező teszteltél?

eredmény?szoríííííííííítok

e.

2010. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem tudok biztosat még..


tegnap barnáztam egy kicsit ez elmúlt....időn túl lett egy pozi tesztem de nem tudom h az számít-e így...


akkor utána x-epilel lett egy nega tesztem....de ez nem hiszem h olyan érzékeny mint a corax....


Uh nem tudom...Nálad mi a helyzet? Köszi a drukkkot!

2010. okt. 18. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratula akkor biztos, hogy babás vagy!
2010. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Már a 6. hetet töltötöm holnap :)


Veled/tek mi újság?

2010. nov. 1. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!