Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy így vigyázok a...

Kathrin01 kérdése:

Normális, hogy így vigyázok a babára?

Figyelt kérdés
Amióta tudom, hogy babás vagyok, nagyon vigyázok magamra. Nem emelek nehezet, max 5 kilót, lassabban megyek, többszőr leülök, óvatosan hajolok, gyakran az alhasamra teszem a kezem. Ti is így vagytok ezzel? Mert néha úgy érzem, túlóvóm magam. 6 hetes kismama
2009. júl. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia, én például onnantól fogva nem rohangásztam át még a zebrán sem, megvártam, amíg átengednek.
2009. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Azért 6 hetesen lehet, hogy egy kissé túlzás. Te az a "fajta" vagy, aki már úgy sétál, mint egy mindennapos? ;)
2009. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az a ""fajta"" lennék, csak szeretnék rá nagyon vigyázni. Az első három hónapban kell a legjobban vigyázni, nem?
2009. júl. 8. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
dehogyis, teljesen természetes. látszik, hogy nagyon szeretnéd a babát! :) te biztos nagyon jó anyuka leszel! :)
2009. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Semmi baj nincs veled, sokkal jobb, mintha az ellenkezőjét csinálnád!
2009. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

szia én 2 héttel kröztelek le...:-))

én is ugyanezt csinálom simizem a pocim valamikor beszélek is hozzá hogy rendben va minden stb...lehet hülyeség de nagyon szeretem már most a babám...én is nagyon vigyázok magamra jobban mint eddig...és az a jó sztem...:-))jó babavárást!

2009. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
köröztelek bocsi.
2009. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
vigyazni kell egesz veging, nemcsak az elso par hetben
2009. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 8. 20:37
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd el a terhesseg nem betegseg hanem egy allapot ami termeszetes
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!