Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőre fiút szeretnék! Hogyan...

Elsőre fiút szeretnék! Hogyan lehet ennek esélyét növelni?

Figyelt kérdés

tippek, trükkök , praktikák, népi hiedelmek,étrend, holdállás stb érdekel :-)


egy filmben hallottam: " nekem mindegy hogy fiú lesz vagy az a másik akkor is az én fiam" :-)



2012. jún. 30. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lányt szerettünk volna, de nem tettünk tudatosan érte semmit!

Nekem volt ultrahangos peteérés követésem, és akkortájt minden nap együtt voltunk, hogy összejöjjön a baba!!

Hogy ezért-e nem tudom, de kisfiú a pocaklakóm(a mindennapos együttlétre gondolok)!! :)

A kínai naptár szerint neki lánynak kellene lennie... :D

Szóval annak nem hiszek!!

Van egy olyan elmélet, hogyha a peteérés előtt vagytok együtt közvetlen vagy aznap, akkor kisfiú lesz nagyobb eséllyel, mert az Y spermák (a fiúk) kisebbek, gyorsabbak, fürgébbek, viszont hamar elfáradnak.

Az X spermák meg lassabbak, nagyobbak, de szívósabbak, peteérés előtt két-három nappal kell együtt lenni(addigra elhalnak az Y-onok és az X-ek érhetnek célba)! :)

Remélem sikerül nektek, amit szeretnétek!! :)

32hkm

2012. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg az előző hsz válaszát úgy tudom, h több körben kell együtt lenni. Ha kisfiút akartok, rögtön első körben, mivel igen ők a mozgékonyabbak, ha kislányt,akkor viszont az első kört nem szabad beengedni, csak a másodikat...Rem. érthető voltam ;) De ez is olyan, h vagy bejön vagy nem, inkább babona,nincs 100%os módszer.....
2012. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag szódabikarbonátos hüvely öblítést kell végezni, úgy, hogy a hüvelybe maradjon egy ideig az öblítő folyadék, és a párodnak 30 percen belül kell helyt állnia.
2012. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is fiut szerettunk volna, de kislanyom szuletett es az hogy a szulinapomon bujt ki kompenzal mindenert! most 5 hetes terhes vagyok, kinai naptar es ciklus.hu alapjan fiunak kell lennie. bar mindket gyerekunk csak ugy megfogant semmi tervezgetes nelkul, sot meg hazasok sem voltunk az elsonel, nem tudom hogyan lehet befolyasolni!
2012. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk a kínai fogamzás naptár 2x is bevált

googlezz rá

2012. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!