Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan módszerek,...

Vannak olyan módszerek, amivel növelni lehet az ikerterhesség esélyét?

Figyelt kérdés

minden érdekelne..teák,módszerek,tornák.

nagyon szeretnék ikreket..:)


2012. márc. 27. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Peteérést serkentő tabletta
2012. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

...bocsi off leszek...

Én is mit meg nem adtam volna első fiam születése előtt ha ikreim lennének. Mostanra teljesen másképp gondolom. Pedig a fiam egy angyal, de nem tudom hogy lehet két babával bírni. Minden elismerésem az ikres szülőknek.

2012. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem lehet sokkal nehezebb, inkább fordítva. Sokat vigyázok a sógornőm két gyerekére, Neki a kisebbik gyereke akkora mint az én lányom, és nagyon jól eljátszottak mindig. (a lányom 3 éves).
2012. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ikrek a családban,és az anyuka azt mondta semmi extra nem volt! Volt már egy fia,tudja milyen egy,és utána két gyereket nevelni úgy,hogy már van egy nagyobb is! Én is ikreket szeretnék,de a természetre bízom!
2012. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Kedves harmadik! Azért azt ugye nem gondoltad komolyan,hogy könnyebb ikrekkel,mint egy gyerekkel? Azért mert vigyázol két egykorú gyerekre és szépen eljátszanak egymással, azért nem uyganaz ám, mint a nap 24 órájában kiszolgálni két egykorú,állandóan együtt levő, azonos igényű kisgyermeket! Persze sokszor eljátszanak egymással és olyankor könnyebb mondjuk az anyukának is elszakadni egy kis időre, de azért minden más nem olyan egyszerű ám.

Nem sajnáltatni akarom az ikreseket,- többek között magamat is,- de azt látom mi a különbség egy vagy két baba nevelése, ellátása között. Sztem még a kis korkülönbséggel rendelkező 2 gyerekes szülő is mást él át, mint egy ikres. Nem feltétlenül könnyebb, de teljesen más. Bocsánat azoffért kedves kérdező, de ezt le akartam írni.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, természetesebb "eszközökkel is lehet",-és sztem csak ezt szabad választani,-serkenteni a peteérést, pl. barátcserjével. Vagy vannak ilyen teák is, de utána lehet nézni a neten. Ennek ellenére sztem jobb a természetre bízni. Amúgy én abban a hónapban,amikor terhes lettem az ikreimmel, szedtem a barátcserjét, bár eszembe sem jutott ez az indok, én teljesen más miatt szedtem. Hogy közrejátszott-e vagy anélkül is ikreim lettek volna, már sosem tudom meg. Mondjuk nálunk van anyai ágon még ikerpár, tehát a hajlamom nagyobb rá.

Sok sikert!

2012. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van nem ugyan az mint ha 24 órában lenne az enyém. Majdnem születésétől kezdve volt velem napi 10-16 órában és heti 6 nap. Azért van fogalmam mi az!
2012. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Jól van, elhiszem,hogy jobban tudod,mint én...de csak mert ezt akarod.
2012. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem inszeminációval fogant az első baba és a túlserkentés miatt egy pár napra rá otthon a második.

Ez most azt jelenti, hogy "jól be voltam tápozva" és emiatt a többes petesejt érés mellett még az életképességük is hosszabb volt.

Természetes úton ne ismerek ilyen praktikát sajnos.

2012. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgyszint mint az előző. Amúgy nagyon nem kell akarni és bejön.:) Én nagyon, de nagyon nem akartam aztán mégis az lett.:)) Most viszont nem cserélnék senkivel.:)
2012. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó (9-es) válaszolónak igaza van. Én sokkot kaptam kb., amikor a doki mindta,hogy ketten vannak. Csak annyit tudott mondani,hogy "háát...van aki ezért imádkozik, van akinek pedig összejön":). Én sem cserélném már el ezt az "állapotot", nagyon jó ikresnek lenni!
2012. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!