Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják, hogy a megszakítá...

Azt mondják, hogy a megszakításos védekezés szinte semmi. Mégis menyi esély van ilyenkor a babára?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve így védekezünk és mégsem estem még teherbe...persze még nem is tervezzük,de nem lehet hogy ha már sehogyan nem védekezünk akkor sem lesz baba?

(eléggé össze vissza menstruálok,van hogy 28 van hogy 42 naponta...változó)


2009. júl. 8. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki írta, hogy évekig így védekeztek és nem történt baj, amikor pedig már tényleg akartak babát, elsőre sikerült.
2009. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja neked megmondani. De lehet hogy eppen azert nem estel meg teherbe ilyen hosszu ido alatt sem mivel van egy kis gond.

Ez majd kiderul amikor probalkoztok, nem jon ossze, es mentek a vizsgalatokra.

2009. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi is így védekezünk már 3 éve.És még eddig nem jött a baba.Másoknak elég egyszer így védekezni és máris baba van.
2009. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Statisztika: 100 nőből 35 teherbe esik egy év alatt, ha így védekezik. Ez akkor megfelelő védekezés, ha nem katasztrófa, ha jön a baba.
2009. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Butaság, hogy gond van veled. Semmi baj sincs. Az a 100 nőből 35, az 100 nőből 0,1. A többi csak azt mondja, hogy megszakítással védekeztek, szégyellik bevallani, hogy márpedig későn vette ki stb. Nincsen semmi baj, figyeld meg, hogy lesz neked kisbabád, az, hogy még nem estél teherbe csak az én állításomat igazolja, miszerint az előváladéktól iszonyatosan nehéz teherbe esni, majdnem lehetetlen. (Nem légből kapott információ, még mielőtt valaki elkezd ezért beszólogatni)
2009. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi a párommal csak két hónapja alkalmazzuk a megszakításos védekezése és eddig nem maradtam terhes. Viszont az egyik barátnő is így védekezett sokáig és amikor már gyereket szeretett volna akkor rögtön összejött neki. Úgy hogy remélem, hogy nekem is össze fog jönni, ha eljön az ideje. Már nagyon várom! :)
2009. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Fertözések esetében valóban Semmi a védekezés terén!


Terhesség terén kb 75% os védelem!


A legtöbb a nön múlik ilyenkor, pl ha éppen peteérése van akkor ha ránézel is úgymaradhat !

Amúgy pedig sok függ az elöéleten is, pl ha már 1x-2x elvetélt akkor szinte semmi esélyed arra hogy teherbe essen ha kihuzod!

De függ a spermád minöségétöl is, attól is hogy dohányzol vagy sem.

Pl Ha gyakran végzel önkielégítést akkor kissebb az aktív spermaszámod.


De ha egy héten csak egyszer és éppen a lánynak is peteérése van akkor bizony jó ha vigyázol ezzel!



V.Zoli.

2009. júl. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátnőmnél most derült ki, hogy 6 hetes terhes, úgy, hogy megszakítással "védekeztek". Nem számítottak rá, de a párja állította, hogy az összes barátnőjével így védekezett, és egy sem esett teherbe! Úgy tűnik, lehet az előváladéktól is terhes az ember lánya!
2009. júl. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Mi hosszú éveken keresztül így védekeztünk a férjemmel, egyszer sem lettem terhes. Mikor babát akartunk, az elsővel az első hónapban, a másodiknál a hatodik hónapban lettem terhes. Behatolás előtt mindig megtörölte magát és IDŐBEN kiszállt. Akik így lesznek terhesek, nagy részük nem jól csinálja. Egy része pedig kimagaslóan termékeny.
2009. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Férjemmel mióta együtt vagyunk így védekeztünk, sose lettem terhes ez már 10 éve... Kb. 7 hónapja szeretnénk babát, de így sem lettem még terhes sajnos! Így nekünk annó bejött ez a módszer! De ha most már akarjuk akkor sem jön a baba! Ugyhogy változó!
2009. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!