Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják, hogy a megszakítá...

Azt mondják, hogy a megszakításos védekezés szinte semmi. Mégis menyi esély van ilyenkor a babára?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve így védekezünk és mégsem estem még teherbe...persze még nem is tervezzük,de nem lehet hogy ha már sehogyan nem védekezünk akkor sem lesz baba?

(eléggé össze vissza menstruálok,van hogy 28 van hogy 42 naponta...változó)


2009. júl. 8. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok! Mármint 10 éven keresztül ezzel a módszerrel nem estem teherbe!
2009. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én egy év után estem így teherbe
2009. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Mi is pont 7 éve "védekezünk" így a párommal és én sem lettem terhes. Még mi sem tervezzük a babát, majd csak 2 év mulva szeretnénk, így nem hőmérőzök, nem figyelem mikor van pém, ezért valószínűleg olyankor is gyakran együtt voltunk, mikor pém van. Már sokszor megfordult a fejemben, hogy valami gond van velünk,ezzel a biztonságtalan módszerrel védekezve ha eddig nem estem teherbe akkor ha babát szeretnénk, vajon akkor sem tudok majd teherbe esni? Lehet majd csináltatnom kellene egy hormonvizsgálatot, hogy minden rendben van-e.

2009. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!! :)
2009. júl. 9. 18:08
 15/18 anonim válasza:
76%

Mi fél éve védekezünk és babának semmi nyoma. Itt egy érdekes cikk, mely felfedi, hogy nem vizsgálták tudományosan a megszakított közösülést! Egy kétes orvos kutatta ki, hogy nem hatásos, mindenki rá hivatkozott évtizedeken keresztül. Most, hogy van rendes kutatás nem akarják nagy dobra verni a gyógyszergyártók... mert hát nagy üzlet a tabletta meg az óvszer

[link]

2010. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
teherbe lehet esni előváladéktól is. lehet, h akiknek ez nem jön össze, gond van a petevezetékükkel, vagy a pasi spermiumai nem birják a strapát.
2010. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mi is igy védekezünk. de én mellé még azért naptármódszert és pharmatexet is hasznalok, megártani nem fog :) viszont, mensim után együtt voltunk, kivette, mielőtt elment.. de akkor nem volt pharmatex. szerintetek?
2011. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
SOK!! Mi is így védekeztünk, mert gyógyszer szünet volt. A párom 100%időben vette ki, nagyon figyelt. Soha többet nem fogjuk ezt választani, pedig nekünk is régen évekig bevált...
2012. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!