Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki sokáig szed fogamzás...

Ha valaki sokáig szed fogamzásgátlót megszakítás nélkül, az nehezíti a teherbeesést? 7 évig szedtem,4 hónapja próbálkozunk, de még nem jön a pici.24N

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, sőt némely esetben inkább segíti is , mert megzavarja a leállás a hormonrendszert, váratlan peteérések stb. lehetnek. Mindenesetre az is tény, h elvékonyítja a méhnyálkahártyát.....de ez idővel meg fog vastagodni....4 hónap nem sok idő, és ha egészségesek vagytok, előbb-utóbb jönni fog az a pici!:)
2012. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Már annyira szeretnénk babócát. :)
2012. jún. 11. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:

8 évig szedtem, elsőre összejött!

35hkm:)

2012. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15 évig szedtem, 6 hónap szünettel augusztus óta próbálkozunk a gyógyszi abbahagyás után. A nyálkahártyám rettenetesen vékony:(

Remélem mihamarabb kismamák leszünk, de igen, szerintem is itt bosszulja meg magát a gyógyszer.

2012. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően a ciklusod helyrejött, akkor nem a tabletta az oka.

Inkább az szokott előfordulni, hogy vkinek nem indul újra a peteérése. Pl. volt itt olyan hölgy, akinek tabi után 2 évig nem volt spontán vérzése, csak gyógyszerrel.

2012. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 évig szedtem,szünet nélkül.3.hónapban sikerült,a ciklusom nem zavarodott meg a tabletta abbahagyása után sem,ugyanúgy jött meg,mint gyógyszerrel.

27hkm

2012. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 évig szedtem, a 2. hónapban összejött.
2012. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem szedtem, mégis másfél évet vártunk a Csodára!
2012. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 évig szedtem folyamatosan fogamzásgátlót! Februárban hagytam abba a szedését és én is féltem attól, hogy nem fogok olyan könnyen babásodni. Egy jó tanács, ha az ovulációd körül azon a héten minden másnap legalább szeretkeztek és azután 30 percet fekve maradsz, akkor szerintem nagy valószínűséggel te is hamarosan babós leszel :)!

Nekünk most május hónapban jött össze így a baba!


Szóval egy nagy kitartást nektek és mihamarabbi babavárást!

2012. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!