Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják vasárnapra?...

Kik nem várják vasárnapra? Hogy érzitek magatok? Megérzésetek van, hogy lesz-e baba vagy sem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vàrom én se vasàrnapra! De fogalmam sincs, semmi bajom nincs, csak a hasam alja szurkàl, meg néha köldöknél! Mellem picit fàj oldalt, de az menszikor is szokott! Bàr 3 napja, màr reggel éhes vagyok, eddig délbe reggeliztem mindig! De a menszi elötti haspuffadàs, ragyàzàs most nincs! De ez lehet a vitamintol is szerintem, mert elevitröl àtvàltottam a Hipp Natalra! Majd meglàtjuk! Reggel csinàlok egy tesztet, csak azt nem tudom, hogy oldjam meg, mert a férjem 6 kor kel, vele én is és itthon van fél 8ig! Addig 2x bepisilek! :D De a pozitiv tesztel megszeretném lepni! :) Ha meg negetiv, el se mondom!
2009. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelek!Hát elmész megcsinálod a tesztet úgy,hogy otthon van a párod!Úgy csináld,hogy ne vegye észre,hogy tesztet csinálsz!Bár szerintem még kéne a tesztel várni,mert korai lenne még,bár megértem,hogy kíváncsi vagy!ÉN 6-12 ig nem várom,azért így mert a ciklusom nagyon ingadozó!Eddig hála nem jött meg,de ideges vagyok!Én is megszeretném lepni a párom,mert minden reggel megkérdezi,hogy na ugye nem jött meg!Nagyon rossz lenne ha azt kéne neki mondanom,hogy de igen sajnos!Én sem érzek semmit csak néha meg jön érzésem van és a mellem is húzódik oldalt és nekem csak mensi előtt egy héttel szokott!Sokat járok pisilni is,meg szurka is van!Drukkolok neked!
2009. júl. 9. 09:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha reggel első vizeletet felfogod vmibe, és utána csinálod meg a tesztet mikor elment a férjed? Vagy így nem mutatja rendesen?
2009. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom!Biztosabb szerintem ,ha a tesztet megcsinálod és nem úgy,hogy a pisit tartogatod!Hogy venné észre a férjed,hogy tesztet csinálsz?
2009. júl. 9. 09:14
 5/15 anonim ***** válasza:
En is vasarnapra nem varom:)semmi bajom nincsen de szerintem meg nem is kell hogy legyen.Kiszamoltam a peteeres napjat is es akkor is egyutt voltam a parommal,nagyon remelkedem hogy ossze jon,voltam vizsgalaton is a heten es azt mondta a doki minden rendben van nagyon egezseges vagyok ugy hogy barmikor johet a baba,persze ha mar ott volt meg nem lathatta mert tul kicsi kellet legyen.Mar fel eve probalkozunk es erdekes modon most nem vagyok annyira gorcsosen raindulva hogy vajon mi lesz,meg sem fordul a fejemben hogy megint beteg leszek.Ha netan kesik akkor irok.Remelem mindanyiunknak ossze jon.
2009. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Az a "probléma, hogy albérletben lakunk egy levàlasztott lakàsban, és itt ugy csinàltàk meg a zuhanyzot, hogy a konyhàbol vàlasztottàk le! Egy elhuzhato ajto van rajta, amit akkor hasznàlok, mikor letörlöm! :) Fura, de ez van! Ezért nem tudom hogy csinàljam, a férjem meg reggel kint van a konyhàban, mig el nem megy, kàvé, cigi, ott nézi a netet! :) ugyhogy valahogy vissza kell tartanom :D
2009. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értelek!És azt nem tudnád megoldani,hogy mielőtt ő felkel azelőtt Te 5 percel előbb felkelsz és megcsinálod és,ha terhes vagy akkor már azzal keltheted fel,hogy "Drágám babán lesz" Na?
2009. júl. 9. 09:41
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


én már tegnap óta émelygek,ma öklendeztem is,gyomor égésem van.

nem tudom baba e,mert csináltam lilly tesztet,10 prcen belűl - lett.

de most ránéztem és látok halványan 2 dik csikot,csak nem tudom eldönteni szellemcsík-e vagy tényleg +.

2 nap mulva ujra tesztelek.

2009. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha felébredek, megoldhato lenne! Majd beprogramozom a belsö oràmat! :D
2009. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor valahogy állítsd be azt a belső órát!biztos vagyok benne,hogy örülne a párod,ha egy ilyen hírrel ébresztenéd fel!
2009. júl. 9. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!