Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi van? Mar tuti hogy...

Most mi van? Mar tuti hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
5 napja kesik a menszim. Soha egy napot nem kesett meg. A teszt negativ.
2011. nov. 14. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 nap múlva csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor keress fel egy orvost.
2011. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Suzerintem nem, mert, h a ciklus második felében volt a peteérés, akkor, a beágyazódás is később történhet, szóval, lehetsz babás, cak még lehet nem olyan magas a hcg a szervezetedben, hogy egy rosszabb teszt kimutassa! Milyennel teszteltél, és mikor? Érzékeny tesztet vásárolj és reggeli első vizelet, holnap reggel, ha negatí, és még nem jött meg, menj dokihoz, mert lehet valami problémád van.... Sok sikert!!!!!
2011. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hőgörbét vezetsz? Mert abból látszik mikor volt pé-d.
2011. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vezetek gorbet. Reggeli elso vizeletbol csinaltam.
2011. nov. 14. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nincs más tüneted, megjön érzés, valami??? Lehet dokihoz kéne menned... Hány tesztet csináltál? Milyen fajtát? 5 nap sok idő, szóval lehetnél babás, abban az esetben, amit írtam, de ki kéne mutassa normál esetben! Csinálj holnap még 1-et, bár elvileg délutáni is már jó kéne legye, de hát menj biztosra!!! Írd majd meg mi volt!!
2011. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy későn volt a beágyazódás! Még van esély! Szurkolok!!! :)
2011. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De van megjon erzes, szedules, hanyinger es faradekonysag de mar szerintem ki kellett volna mutatnia. 28an es 30an voltunk egyutt.
2011. nov. 14. 13:05
 8/15 ExCaty ***** válasza:
nem vagyunk egyformák! vannak olyan esetek akinek sokkal később mutatja ki a teszt, mert lehet nem termel annyi hcg-t a szervezete. a legtisztább dolog ha vérből megnézeted és abból minden kiderül! amúgy szorítok hogy baba legyen! :) a tünetek eléggé biztatóak.
2011. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi :(:)
2011. nov. 14. 13:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Változott a helyzet? Teszteltél?
2011. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!