Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologban?

Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönni, de még semmi. Általában , szinte mindig 28 naposak a ciklusaim. Ahogy számolgattam olyan 30-31-e körül lehetett pé-m és együtt voltunk a párommal. Kicsit görcsölget a hasam ugy mintha megakarna jönni meg fájdogál a cicim is, de nem tudom hogy most miért. Kb. 1 héttel ezelőtt is volt olyan mintha megjönne+szúrkálózott a hasam.

Szerintetek bízhatok még abban hogy babás vagyok. Annyira örülnék neki.


2011. nov. 14. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan rá az esélye, de már tesztelhetsz is reggeli vizeletből. A Rossmamban lehet kapni egy facelle nevű tesztet és csak 300 ft, az tuti hogy kimutatja, drukkolok:)
2011. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj reggel tesztet, rögtön kiderül!! Drukkolok, hogy boldog legyél :-)
2011. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!
2011. nov. 14. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak leírom a tapasztalatom. 1 hetet késett, abszolút babás tünetekkel, hő fenn, még aznap meg másnap is, amikor már megjött. Soha nem volt ilyen. Ez van. Majd legközelebb. Szóval én többet nem élem bele magam a babás tünetekbe és a hőbe, majd ha 1 hetet késik akkor tesztelek.
2011. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom utolsó. Ez sajnos akár az is lehetett, hogy baba volt, de valami baja volt és nem maradhatott meg, nem biztos, hogy rosszul érezted:-(. A doki szerint az a legjobb, ha ilyen korán történik és nem neked kell ilyen keserves döntést meghozni.

Drukkolok neked, hogy minél hamarabb megérkezzen a baba!

2011. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút lehet baba, de mensi előjele is. Én 1 éve próbálkozom, a múlt hónapban már 2 hetet késett, minden tünetem megvolt, aztán persze megjött...most én is reménykedem, mert nagyon fáj a mellem, pedig még lenne egy bő hetem a mensiig, hát szurkoljatok én is mielőbbi babásodást kívánok, aki szeretné. :)
2012. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!