Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma ápr.27-én van az ovu...

Ma ápr.27-én van az ovu napom, számítások szerint. Melyik időpontban kell együtt lenni, hogy legyen baba? A nap bármrely szaka jó? Ill. előtte és utána?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy! Mi ovu előtt voltunk együtt két nappal és most úgy néz ki babás vagyok!:)
2011. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovu elott erdemes egyutt lenni,illetve ovu napjan.
2011. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most már belehúzhattok! :) Ha eddig volt pár nap szünet és nem voltatok együtt, akkor nagy esélyed van!

Én is itt tartok most amúgy, vagyis nekem 1-2 nap múlva lesz elvileg az ovulációm...viszont furcsa, mert még semmi folyás nem utal rá, a hőm az viszont árulkodó...ma már este megengedem hogy közeledjen a párom! :) Reggel még nem hagytam neki, de szerintem lassan megadom magam.

2011. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En profi vagyok ebben, sajna. Homeroztem, torpemikroszkopoztam. A fiammal ovukor voltunk egyutt es ossze is jott, de most lanyt szerettunk volna, viszont ha ovukor keszul, akkor fiunak tobb az eselye. Most arra gyurtunk, h leanyzo legyen, meg nem tudjuk, 3+2 hetes vagyok csak. Nekunk sajna nem valt be, h elotte levo heten egyutt vagyunk sokat es az ovu elotti napon mar nem, mert igy nem jott ossze semmi, igy most penteken voltunk egyutt es szo-n ovulaltam, de amugy utana is jo meg 1 napig jo egyutt lenni. Ajanlom a ciklus.hu-t, ott mindent megmutat neked.
2011. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!