Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok rajta halvány...

Ti láttok rajta halvány második csíkot? 10 dpo

Figyelt kérdés
[url= [link]
2012. júl. 2. 07:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen! Várjuk a jelentkezésedet!
2012. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Szia igen is van rajta 2csik!birom az ilyen birkákat mennyivel egyszerübb lenne a képre kattintani és szépen ki nagyitja nektek!!!!vegyetek szemüveget!
2012. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm szépen!Én is látom rajta,csak ilyenkor már az ember nem mer hinni a szemének.Két nap múlva jelentkezem.:)
2012. júl. 2. 09:43
 24/51 anonim ***** válasza:
Halk gratula :) De addig már ne idegeskedj, jó? Már annyit vártál rá, ez a 2 nap semmi, gondolj erre :)
2012. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem látszik a csíkocska :-) grat!


Nekem ma reggel ilyen lett:

[link]

(Elég rossz a kép, mert mobillal csináltam)


12. dpo, és én is reménykedem, bár nagyon haloványka.

2012. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Nem idegeskedem,inkább izgatott vagyok:)

Kedves utolsó!Neked is ott van szépen az a halvány csíkocska!Te is tesztelsz újra szerdán?Majd jelentkezz hogy mi újság!Jó?

2012. júl. 2. 11:51
 27/51 anonim ***** válasza:
Ok!:-) Várjuk együtt a csík erősödését.
2012. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nagy gratulácio nektek :D Neharagudjatok,hogy ide írok,de én is ilyen tesztet csináltam és egyik nap pozitív volt a teszt,a másik nap negatív.Mennyire megbízható ez a teszt szerintetek?Mondjuk még nemjött meg nekem,még reménykedek.Amugy negondoljátok hogy elakarlak titeket ijeszteni,csak kérdem és tényleg örülök,hogy babások vagytok :D
2012. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Szerintem megbízható.Az első terhességem is kimutatta a nemvárt napján.Különösen ha többet is csinál az ember,egy lehet hibás szerintem,de ha több is mutatja akkor ott baba van :)
2012. júl. 2. 16:44
 30/51 A kérdező kommentje:
Bár én is elbizonytalanodnék ha egyik nap ilyen,másik nap olyan lenne,de ilyenkor az ember amúgy is csinál többet mire elhiszi:)
2012. júl. 2. 16:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!