Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok rajta halvány...

Ti láttok rajta halvány második csíkot? 10 dpo

Figyelt kérdés
[url= [link]
2012. júl. 2. 07:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Na,mizu?
2012. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Holnap reggel tesztelek újra,majd feltöltöm az eredményt.Remélem most már tényleg erősebb lesz a csík.Mensi hál Istennek sehol,viszont a cicijeim fájnak nagyon.Remélem ez jó jel!Amúgy vérzés előtt nem szokott fájni,így gondolom nem annak a jele.

Köszönöm az érdeklődést,holnap jelentkezem. :)

2012. júl. 5. 10:16
 43/51 anonim ***** válasza:

36-os vagyok. Nekem sem jött meg tegnap. Dél körül ugyan volt 2-3 csepp barnázás, de szerencsére azóta semmi.

A csík erősödött: [link]

2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Gratulálok!Tényleg szép erős csíkocska!

Remélem az enyém is erősödik holnapra.Te hányadik dpo-n vagy?nekem holnap lesz 16.

2012. júl. 5. 11:40
 45/51 anonim ***** válasza:

Nekem is ma van a 15. dpo.

Kicsit frászt kaptam tegnap délben a pár csepp barnázástól, de mivel elmúlt és azóta sincs arra gondolok, hogy csak a szervezetem emlékezett rá, hogy aznap kellett volna megjönnie.Egyébként nekem is fáj a cicim és néha émelygek.

2012. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Szerencsére elmúlt a barnázásod,én az első terhességemnél frászt kaptam teljesen,az 5.-11.hétig barnázgattam,vérezgettem hol jobban hol kevésbé.Remélem most elkerül,és rendben lesz minden.Mikor tervezed orvoshoz menni?Neked van már babád?
2012. júl. 5. 12:41
 47/51 anonim ***** válasza:
Nem, első baba lesz még csak.Jövő hét elejéig várok, és akkor jelentkezem csak be a dokihoz. Te mikor mész?
2012. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Nekem a jövő hét elég húzós,akkor kell leadnom a szakdolgozatomat,az után rohangálok,de lehet hogy nem bírom ki,és csak elmegyek,bár még igencsak petezsák látszódik csak,de legalább tudnám jó helyen van-e?
2012. júl. 5. 17:00
 49/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok, tudom már nem él a fórum, és nem is szokás évekkel később megírni, "mi" lett az egykori halvány csíkból. Da én mégis felteszem a képét azoknak, akik akkor drukkoltak nekünk. Mésfél éves, cuki, aranyos kis tündér: [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Na, akkor még egyszer :-)

[link]

2014. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!