Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérésem van mindegy az...

Ha peteérésem van mindegy az hogy aznap mikor vagyunk együtt? Mert mi ált. Kora délután vagy este tudunk csak együttlenni.

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiszabadult petesejt 12-24 óráig életképes, és álatlában reggel korán van tüszőrepedés. Szerintem a délutáni időpont még kiváló lehet. :) Vagy akár az előző esti, az ondósejtek ugyanis napokig is (inkább a lányok!) úszkálhatnak.
2012. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: még az is fontos, hogy naponta csak egyszer legyetek együtt, hogy elég "erős" legyen az "anyag". Bocs, nem tudtam szebben megfogalmazni. De 36 óránként is elég, mert akkor is tuti lesz élő ondósejt, ami találkozhat a kiszabadult petesejttel.
2012. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÁLt. 2 naponta szoktunk együttlenni
2012. júl. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!