Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal már több mint egy...

Párommal már több mint egy éve próbálkozunk kisbabával. Hallottam sok gyógynövényes gyógyszerról, amitől teherbe lehet esni, ki tud abban segíteni? Már szedtem az Elevit gyógyszert, de nem segített semmit sem, sajnos.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az Elevit nem gyógyszer, hanem vitamin, és nem a teherbeesést segíti elő, hanem a megfogant baba lesz tőle egészségesebb.


Teherbe esni, bármilyen fucrcsa is, de spermától lehet. :-)


Ha egy év alatt nektek nem sikerült, akkor terméketlennek számítotok orvosi szempontból (nem sterilnek!). Forduljatok orvoshoz, kivizsgálás céljából, hogy miért nem jön össze a baba. Lehet a probléma a férfiban, a nőben, és mindkettőben egyszerre. Az is lehet, hpogy csak valami banális probléma, egy kis fertőzés vagy picivel eltérő hormonszint az oka.


Kuruzslókat kerüld!

2009. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltunk dokinál is, de minden rendben.
2009. júl. 9. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ciklus első felében málnalevél-tea vagy cickafark-tea, ciklus második felében palástfű-tea, egész ciklus alatt barátcserje (pl Premens tabletta).


Hőmérőzés, ovuteszt, és tanulmányozni ezt az oldalt: [link]

2009. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha az elevitet régóta szeded, akkor érdemes szünetet tartani, mert a szervezetedben felhalmozódott vitaminok sem biztos, hogy jót tesznek a babának... és ugye ezt arra találták ki, hogy leginkább az első három hónapban szedje sz ember, ha a doki is azt javasolja.

egyébként málnalevél cickafark a hónap első felében és palástfű szigorúan peteérés után. és nem görcsölni, hanem szeretni egymást minél gyakrabban :) hajrá!

2009. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek: miféle felhalmozódott vitaminok? nem ólommérgezésről van itt szó, kérem...A vitaminkészítmények pont úgy vannak összeállítva, hogy ne ártsenek: a zsírban oldódó vitaminokból, amit a szervezet tárolni képes, csak egynapi adag van, a vízben oldódó vitaminokból meg a feleesleges mennyiséget úgyis kipisiled.


Kérdezőnek: ha babát akarsz, abba ne hagyd a terhesvitamin szedését! A benne levő folsav pont abban az időszakban a legfontosabb, amikor még nem is tudod, hogy terhes vagy. Ha csak akkor kezded el szedni, amikor kiderül a terhességed, már késő: az idegcső-rendellenességet akkor már nem előzi meg és nem védi ki, hiszen az idegcső már kialakult.

2009. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia én is hasonló cipöben járok,én elmentem természetgyógyászhoz ahol biorezonanciás vizsgálatal kiderült hogy méregtelenitenem kell a szervezetemet mert a petefészeknél van egy kis méreganyag ami egy ciszta miatt keletkezett mert kipukkant de nem szivódott fel rendesen,igaz drága a kura ami 2 hetes és 40 000 ft de a baba miatt mindent,most kezdtem el és ha vége akkor próbálkozunk én bizom benne hogy sikerül.ha lesz eredménye mindenféleképp irok .
2009. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!