Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe esek/estem? Légyszíves normális válaszokat! Ha kicsi az esélye és vszg nem leszek az mivel tudom menzeszig megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés
Párommal "huncutkodtunk", kicsit, legalább is pettingeltünk, nem ennek indult, de végül betette, de nem is csináltuk, mert pár másodpercen belül kivette, mert érezte, hogy el fog élvezni. Nos mielőtt elélvezett volna egy olyan 30 mp-vel előtte vette ki. Ő azt mondja, hogy nem lehetek/leszek terhes, mert időben kivette én tudom, hogy az előváladék minimális esélyben tartalmaz spermát, de mennyi az esélye, hogy terhes leszek?
2012. júl. 2. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szija! nekem is volthasonlo huncutkodás, és én nem lettem terhes, bár megvan rá az esély, mivel az előváladékban s vannak spermák, de szerintem több kell ahhoz! Nyugodj meg, ha ideges vagy, azzal késleltetheted, hogy megjöjjön.. nyugi! Nemtudom azt mondani, hogy biztos nem vagy az, csak leirtam az én tapasztalatom, nekem nem lett semmi! :) nyugi..
2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az en lanyom pl igy szuletett, ugyhogy remelem megerte a huncutkodas, plane ha meg csak tizeneves vagy. igy en megnyugtatni nem tudlak.
2012. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! NAgyon megijesztesz! :/
2012. júl. 2. 20:14
 4/19 A kérdező kommentje:
ill. első igen, nekem is volt már egyszer akkor nem lett semmi, és remélem most sem lesz majd hogy nem egy hónap múlva kell megjönnie, mert épp most ment el úgy 1 hete, de tényleg remélem nem lesz semmi. ://
2012. júl. 2. 20:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? Komoly a kapcsolat? ( az első válaszolo vagyok)
2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem lesz semmi, mert még peteérésed sincs... nyugodj meg minden esetre! (elős vagyok)
2012. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves első! :D Igen, az eddigi legkomolyabb kapcsolatom és nagyon szeretem épp ezért bízok benne. Illetve fiatal vagyok, amiért elítélnél és azt mondanád, hogy megérdemelném, ami tény és való, mellesleg igaz, de már annyiszor megfogadtam, hogy NEM-et mondok rá, de nem megy, amikor ott van és arra kér :// olyankor nem megy ellent mondani
2012. júl. 2. 20:19
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy számoljuk ki, hogy mikor van egy nőnek peteérése? :)
2012. júl. 2. 20:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Tuti nem mondanám, hogy megérdemelnéd, én nem itéllek el se téged se mást, birom azokat, akik nonsop okoskodnak, meg leosztják az embert, jo lehet igazuk van, mert vigyázni kell, de ha már.. a ciklus közepe felé van a peteérés én mojduk konkrétan érzem..
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben vennék be 72 órás tabit mindenképp! Persze, ha nagyon rosszkor jönne a baba. De a kérdésedből ítélve igen. Én így estem teherbe! A párom váltig álította, hogy túl reagálom és hogy tudja mit csinált stb. Én hittem is neki egészen addig amíg nem kezdett el késni a bajom. Még miután egy hetet késett mindig azt állította csak a stressz. De én már éreztem hogy gond van! Úgy is lett! És ez menses után volt egy kis "ki bedugom" És biztos, hogy akkor fogant a baba mert a munkája miatt távol volt a hónap hátra lévő részén. Az esély kicsi, de közel sem lehetetlen. De jönnek itt majd az okoskodok , hogy nem lesz semmi. Nekik pont nem lett. De szíved joga azt tenni amit szeretnél, és jónak látsz. Kívánom, hogy jól gyere ki az egészből! Hányadik napon történt?
2012. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!