Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5 hetesen vetélés következi...

Ha 5 hetesen vetélés következik be, szükséges utána orvosi beavatkozás?

Figyelt kérdés

Az orvos vizsgálattal, UH-gal, vérvétel útján ki tudja zárni, hogy van-e még teendő, kitisztultam-e?

Még soha nem voltam ilyen helyzetben, ha van tapasztalatod, megosztanád?


2010. dec. 5. 14:23
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Csak akkor kell orvosi beavatkozás, ha nem ürült ki teljesen.

Vérvételből kiderül, van-e még HCG a szervezetedben. Ha nincs, akkor a baba eltávozott egészen. Ultrahangon pedig ellenőrizni tudja a méhnyálkahártyát. Sajnálom, ha te is belekerültél.

2010. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem egésszen igaz amit elöttem írtak.

HCg akkor van ha fejlödik sejtosztódás van.

De ha elvetéltél és nem jött ki minden rendesen akkor vérzel tovább és lázad is lehet.

Ha nem vérzel és nincs lázad akkor mint egy mensi levált a nyálkahártya. sokan észre sem veszik ezt. pl nekem 40 napos ciklusom van.

2010. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-on látni kell, ha nem ürült ki teljesen a méh. Ha így lenne, szükséges a küret. Ha kiürült, nem kell. Sajnálom...
2010. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!