Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességem sajnos...

5 hetes terhességem sajnos megszakadt, szükséges bármiféle orvosi beavatkozás, fertőzésveszély fenn áll ilyen korai vetélés esetén, és mennyi idő elteltével lehetek együtt a Férjemmel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még petezsák, akkor nem lesz beavatkozás, ha megindul a vetélés.

Ha nem, akkor lesz műtét. Orvos mit mondott?

Nagyon sajnálom ami veled történt, én is így jártam tavaly.

23 hkm

2012. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenképpen, aki megnézi, hogy teljesen kiürültél-e, vagy esetleg szükség van műtétre, de általában nem kell, van már petezsák olyankor is, de kilökődik. A többi kérdésedre is választ fog adni, nagy a szórás ilyen téren. Van, aki azt mondja, hogy azonnal mehet az együttlét, van aki 1-2 hét várakozást ír elő, orvostól függ.
2012. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Terhesség kezdetén jeleztem az orvosomnak, hogy pozitív lett a teszt, 3 hónapos Clostilbegyt kúra után elsőnek, azt javasolta, hogy a terhesség 7-dik hetében menjek, mert addig úgy sem lát semmit és ne bántsuk a babát. A vetélés előtti este erős görcsök után kórházba rendelt, UH-on még nem látott petezsákot, csak egy nagy fekete pöttyöt amiből a baba lett volna, még fiatal volt a terhesség. Másnap el is vesztettem, nem használt az Utrogestan sem, 3 napig véreztem, feketét :( Ez most rendes ciklus kezdete volt? Hosszú éveket vártunk a babára, vetélés után mennyi lehet az esélye, hogy hamarosan ismét babát várjak?
2012. máj. 16. 10:27
 4/6 A kérdező kommentje:
...még nem voltam dokinál, 2 hét múlva megyek csak :(
2012. máj. 16. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
És a dokinak nem jelezted, hogy elvetéltél? Hiszen tudnia kell róla, mindenképpen. Hívd fel, mondd el neki, és kérdezd meg amit tudni szeretnél. Egyébként átérzem, én hivatalosan 4x vetéltem el, ennyiről van "papírom", de érzésem szerint több volt (kb. 2,5 év alatt). Kitartás! Nem hiszem, hogy fog várakozási időt mondani, de a Clostys dolog miatt ez se biztos, kérdezz rá erre is!
2012. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak, 29-én megyek csak hozzá :( Hááát, nem vártunk a türelmi idő lejártáig, remélem nem lesz baj a következő terhességnél :(
2012. máj. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!