Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi tévő legyek visszamenj...

Most mi tévő legyek visszamenjek a dokihoz, h vizsgálják tovább meddőséggel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Kb 2 évvel ezelőtt hagytam abba a fog.gátlót gyerekvállalás miatt.Olyan 1,5 éve nem sikerül teherbe esnem.A gyógyszer kiürüléséig vártunk 3 hónapot.Aztán belevágtunk a babaprojectbe.Egyszer csak azt vettük észre h 80 napra jön meg a menszeszem.Felkerestem egy endokrinológust aki elkezdett kivizsgálni.Tapintással érzett egy cseresznye nagyságú terimét,amire azt mondta,h endometriosis gyanus vagyok.Ultrahangon nem látszódótt,csak érzi.Persze cisztáim is vannak.Voltam vérvételeken.Kaptam 3 havi clostybegitet ami Júniusban lejárt,végig szedtem.És kaptam mellé bromocriptin-richtert,mert a prolaktinom non picit magas volt.Azt mondta a doki,h sikertelenség után csinálnak laparoscopiát.Azaz benéznek a pocimba és akkor kiderül,h tényleg van e endometriosisom.És akkor petevezeték átfúvást is csinálnak.Van értelme várni még 1-2 hónapot,hogy hátha sikerül a baba?Mert ha tényleg endom van mi lesz akkor?Akkor leállítják a ciklusom és még fél évet várhatok a babára.Annyira türelmetlen kezdek lenni.Akinek van hasonló története leírhatná nekem.Kezdem elveszteni a reményt.:((
2012. júl. 3. 22:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Js és uh-n követve volt a peteérésem,az volt.Csak a dokihoz oktoberben kellene visszamennem.
2012. júl. 3. 22:03
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: apát vizsgálták már? Ha igen nála minden rendben van?
2012. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnos a férjemet még nem vizsgálták.Azt mondták,h szedjem be a clostyt és majd okt.ben menjek vissza akkor majd őt is megvizsgálják.De nem akarunk várni már:(
2012. júl. 3. 22:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem minek össze-vissza kínoni szegény nőket még mielött a férfit is megvizsgálnák... Én biztos kiharcolnám és csak utána lépnék.
2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Énis ezt probálom kiharcolni,ha kapok időpontot.De aggódók az endometriosis miatt.Ha érzi tapintással akkor ott van és lehet ezért nem esek teherbe:(
2012. júl. 3. 22:22
 6/14 alaszka ***** válasza:
Nekem mindkét petefészkemen volt ciszta, egy év különbséggel, mindkettőnél nagyműtéttel tudták csak eltávolítani, ezután leállították a ciklusom 6 hónapra, majd erre rá mikor már esedékes lett a babatéma nálunk nem estem teherbe, jött a closty-s kúra, arra semmi nem történt (peteéresem lett, csak nem volt megfelelő méretű a petesejt). Újabb orvost kerestem (ez akkor már a 3. doki volt), aki nálam is kitapintott a hüvely falán egy endos csomót, meg újabb cisztám is lett közben, majd csináltak átjárhatósági vizsgálatot, és mikor már műtétre írt ki a doki az endo miatt, akkor egyszer csak terhes lettem, és nagyon meglepődött mindenki, még maga az orvos is. :) Szinte közvetlen az átjárhatósági után fogant meg a baba, szóval valószínű ott volt a gond. A terhesség alatt felszívódott a ciszta is, és az endo is, a nagylányom már 4 és fél éves, és 1 éves a kishúga, aki szinte azonnal fogant, amint újra babát szerettünk volna. Remélem neked is mihamarabb összejön!!! Végülis nekem ez a hercehurca 2 évig tartott, de ebből másfél év ment úgy, hogy már nagyon nagyon akartuk a babát.
2012. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál!Jó ilyen dolgokat olvasni.Bárcsak nekem is lenne egyszer egy pozi tesztem.De már alig van bennem remény...
2012. júl. 3. 23:11
 8/14 alaszka ***** válasza:
Tudom milyen rossz ez, én is így voltam. Bp-i vagy?
2012. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen.
2012. júl. 5. 18:47
 10/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó és neked végül sikerült teherbe esned?
2012. júl. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!