Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elött egy héttel barna...

Mensi elött egy héttel barna maszatolás már három napja. Nagyon kevés barna színü szagtalan. Eddig még nem volt ilyen. Lehet baba?

Figyelt kérdés

A páromnak már három napja barna maszatolása van, ami nagyon kevés,a betéten látszik kicsit.

Nagyon szeretnénk babát, de nem lehet nekem mert kevés a spermaszámom. Kaptam rá gyógyszert,szépen feljavultam 16 millóra :))) A doki azt mondta lehet spontán teherbeesés!


A páromnak sosem volt barnázása mensi elött. Mindig hupp megjött neki és ennyi.. Elvileg 7-10 között kéne neki megjönnie ezért is furcsa. Tünete nincs, ma reggel nyűgösen ébredt és szédült de hamar jobban lett.


Mi lehet ez? Remélem baba!



2012. júl. 4. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

minden lehetséges...de nem kell beleélni magatokat...

sajnos.nekem is ugyanezek a tüneteim voltak,én is babára gondoltam.De.sajna megjött ..

Azért szoritok h.nektek baba legyen a háttérben...

Majd ird meg az eredményt...

szia

2012. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

Hat most ott tartunk hogy elmulni latszik mar csak az alap van a paromnak ami mindig is szokott.

Szerinted?:)

2012. júl. 8. 09:57
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy hetig maszatolt.... Hetfo reggel vettuk eszre...ma vasarnap van.

Bizakodom hogy nem kell a lombikkal jaro kellemetlensegeknek kitenni a paromat es tenyleg felturnoztam a kis katonakat :-)

2012. júl. 8. 09:59
 4/6 speedcars válasza:
Szia..Nekem is ugyan ez volt mindkét terhességem előtt :) Hajrá:)
2012. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah mi az eredmény???
2012. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt baba. Most újra reménykedünk mert késik :) Csak fehér folyás van más nincs.
2013. dec. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!