Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már jó pár hónapja szeretnénk...

Már jó pár hónapja szeretnénk babát és most egy butácska dolog foglalkoztat?

Figyelt kérdés
Közösülés után próbálok fekve néha még a csípőmet is polcolom de a spermiumok egy része "kifolyik" tudom hogy a gravitáció miatt és hogy természetes de ez ugye nem csökkenti a teherbeesés esélyét?
2009. júl. 10. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ezzel így.Elég sok anyag van ez megengedhető,csak célt ér egy abból a sok milióból.Szurkolunk.
2009. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csökkenti.
2009. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy kifolyik, de marad bent igy is elég, én a csipömet felpockolom, a làbamat meg fel a falra és igy maradok 20 percig! Bàr mostanàban azt olvasom, hogy ha hàtrahajlo a méh, akkor hason kell feküdni! Majd kiderül! :)
2009. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi lányok én is így gondolom csak annyi mindent lehet olvasni valaki a gyertya állást is javasolja de ennyir nem szeretnék megszállott lenni.
2009. júl. 10. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem csökkenti, viszonylag gyorsan mozognak felfelé és rengetegen vannak, ezzel biztosítja a természet, hogy abból a sokból legalább 1 célba érjen!:)

2009. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát igen, ezzel mind így vagyunk. Én, aki nem tudott úgy elaludni, hogy szex után ne tusoljon........nos alább adtam ebből és a cél érdekében mindent. Úgyhogy a kisfickóknak egy éjszakájuk van arra, hogy gyorsan megkeressék a petémet :D
2009. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. :-)) Sok sikert!
2009. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csökkenti, mivel az aktus pillanatában kiszabadulnak a spermák, és egyből keresik a helyüket, a gyorsak és életképesek úgyis benn maradnak! Csak feküdni kell pár percig, az a biztos!:):):)
2009. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azok a spermák (általában az első "löket"), akik a méhszájon átjutnak, azok nem folynak ki :)) ehhez persze kell a megfelelő nyálka is a méhszájnál, de ne aggódj, a természet elintézi :))
2009. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van, az az első löket számít, ami azonnal bejut a méhszájba az orgazmus után. Azért kell ilyenkor fekve maradnod, hogy aki bejutott, annak sima útja legyen a petevezetékig.


A többi kifolyik, ezen fejen állva se tudsz változtatni. Nyugodtan kitörölheted, ők a selejt. A legjobb viszont el fog jutni a petédig. :-)


Kitörlés céljára mindig tartok az ágyban törlőkendőt.

2009. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!