Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez miért van így? Ez egy elég...

Ez miért van így? Ez egy elég bugyuta kérdés lesz, de már régóta foglalkoztat. Már nagyon régóta próbálkozunk, és megfigyeltem, hogy mindig teliholdkor jön meg..

Figyelt kérdés
Most pl. 3-ára "vagyok kiírva", de tudom, hogy 7-én kezdődik majd a menstruációm, mert akkor van telihold. Annyit tudok, hogy a telihold növeli a vérzések kialakulását, de szerintetek miért úgy rendeződött a ciklusom?
2009. jún. 29. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a szabályos ciklus 28 napos AZAZ EGY HOLDHÓNAP, a menstruáció telihold időszakában jelentkezik.


Szerintem a nők 1%-a tudja ehhez igazítani a ciklusát. Szerencsés vagy! :))

2009. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, de nem éppen a teliholdnál kellene lennie a tüszőrepedésnek, újholdnál meg a ciklus kezdetének?
2009. jún. 29. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor minden nő egyszerre menzeszelhetne... :)
2009. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg rosszul fogalmaztam! :)
2009. jún. 29. 15:28
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt,amikor pont teliholdkor jött meg.de azóta elcsúszott,mert kevesebb,mint 28 napos a ciklusom.:(
2009. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem teliholdkor van tüszőrepedésem és mindig újholdkor jön meg. :)
2012. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!